MISS ORIENT 2010: Známe vítězku. Korunku si odnáší Milena Vyparinová

 
Krásná orientální tanečnice z Brna, Milena Vyparinová, přesvědčila diváky, ale hlavně porotu a z finálového klání soutěže MISS ORIENT 2010, které proběhlo v sobotu 6. listopadu v Praze, si odnáší titul i korunku.
Letošní, již 6. ročník soutěže MISS ORIENT, přinesl určitě zajímavé umělecké a estetické zážitky. Finalistky se téměř po celý rok pečlivě připravovaly, aby byly právě ony ty nejlepší. Pilovaly techniku tance, choreografii, posilovaly, cvičily, vybíraly kostýmy, ladily líčení, zkrátka – podřídily značnou část svého života a volného času svému vysněnému cíli, kterým bylo uspět na finálovém večeru MISS ORIENT 2010.

Finálový večer MISS ORIENT 2010

Finálový večer MISS ORIENT 2010 se konal opět v Praze, v Metropolitním divadle (dříve divadlo Milenium) minulou sobotu, 6. listopadu. Sliboval nevšední zážitky, kterých zárukou rozhodně měly být také zahraniční hvězdy světového formátu – tanečnice a lektorka Jillina (USA) a tanečník a lektor Khaled Mahmoud (VB/Egypt). Hosté svou přítomností a uměleckou účastí podtrhovali význam události a to se jim bezpochyby povedlo. Naprosto úžasné choreografie předvedli společně s tanečnicemi a lektorkami Centra Tance.

Například ukázku z představení Belly Dance Evolution, kdy pod vedením tanečnice Jilliny vystoupily Katka Krejčová, Lenka Zychová a Latifah. S vystoupením „Hořící choreografie“ vykouzlil nevšední zážitek Khaled Mahmoud se skupinou tanečnic, která se sešla jen pro tuto příležitost (Martina Ahmed Čermáková, Lucie Coufalová, Karolina Idrisová, Lada Janáčková, Dorotka Kajfoszová, Šárka Martináková, Sahar, Jitka Svobodová, Zuzana Uhlířová – Chorvatsko, Marie Vaněčková, Marie Vaštáková, Hana Vorlíčková, Warda, Gaelle Chocolata - Francie, Chahla - Francie).

Večerem, jako již tradičně, provázel vtipně a kultivovaně Dominik Heřman Lev a bezesporu i on přispěl ke spokojenosti zhruba 450 diváků v hledišti Metropolitního divadla.

Hlavními aktérkami však bylo deset dívek, které statečně bojovaly a předvedly to nejlepší, co mohly. Porota měla velmi těžkou práci. Po dlouhé poradě nakonec však vítězku určila.

Porota MISS ORIENT 2010

Khaled Mahmoud (Egypt/VB) - lektor, tanečník s přezdívkou „Golden Hips“
SAHAR - tanečnice a lektorka
Hana Vorlíčková - tanečnice a lektorka, vítězka 4. ročníku soutěže profesionálních tanečnic a skupin v orientálním tanci v rámci festivalu Let´s Dance 2010
Karolina Idrisová - tanečnice, choreografka, lektorka, zakladatelka úspěšné skupiny Matahari Group
Silvia Borovská - tanečnice, lektorka, úřadující MISS ORIENT 2009
Ing. Petr Tuček - obchodní ředitel televizního časopisu TV Pohoda
Mgr. Robert Hons – tiskový mluvčí občanského sdružení VELbloud, které se věnuje islámskému světu
Ing. Jitka Poláková – jednatelka společnosti Kosmetika Capri s.r.o.
Vít Dvořáček – za společnost Bakero
Prof. Vladimír Smejkal - univerzitní profesor, autor knih o společenském chování

Výsledky MISS ORIENT 2010

MISS ORIENT – Milena Vyparinová, Brno
1.vice MISS ORIENT – Markéta Šunková, Šlapanice
2.vice MISS ORIENT – Klára Mladá, Brno

MISS ORIENT Internet - Michaela Kamarádová, Tětětice
MISS ORIENT čtenářů TV Pohoda - Michaela Kamarádová, Tětětice
MISS ORIENT sympatie večera – Pavlína Dlasková, Sedlčany

Na první pohled je patrné, že moravská část finalistek s přehledem ovládla vítězné pole. Musíme však uznat, že naprosto zaslouženě.

Všem vítězkám srdečně blahopřejeme a těšíme se na nový, již 7. ročník MISS ORIENT 2011.

MISS ORIENT
 
Redakce Tance.cz
 
9. 11. 2010
 

 
 
Přidat komentář:
Jméno
E-mail
Předmět

Komentář
ověření
  pro odeslání příspěvku je nutné opsat kód v obrázku vpravo
 
 
Novinky na email

Chcete být informováni o všech novinkách serveru tanec.cz? Zadejte váš email. 
 
 
 
Anketa
Kdo je (dle Vás) nejlepší současný tanečník FACE DANCE v Hollywoodu?
Hlasovat můžete jen jednou. Help a více o Face Dance 18.4.2006.
 
 
tance.cz
Naše ikonka
 
 
tv pohoda Právě dnes Centrum orientálního tance
 
MediaNews humanisticke centrum narovinu dancing club Kolín
 
marykay.cz kult.cz strobe.cz
 
missorient.cz www.zenamanazerka.cz TOPlist

 
Aktuálně Novinky Akce Etno Africký tanec Flamenco Romský tanec Řecký tanec Folklór Historické tance Lidový tanec Klasika Balet Swing Latina Argentinské tango Cha cha Jive Paso doble Rumba Salsa Samba Moderna Break Dance Flirt dance Hip Hop Jazzový tanec Pole dance r´n´b Scénický tanec Současný tanec Step Street Dance Orientální tanec Břišní tanec Indický tanec Indonéský tanec Kathak Perský tanec Western Country tanec Irský tanec Line Dance Skotský tanec Zumba Zumba Články Čtení Tanec Zdraví Život Rozhovory Cestování Zajímavosti Drbárna Soutěže Náš tip