Let´s Dance Prague International Festival 2011 se blíží

 
Za necelý měsíc se již pošesté otevřou brány mezinárodního tanečního festivalu Let´s Dance 2011. Festival s sebou i přes šestiletou tradici letos nese mnohá poprvé. Za každý úspěšný ročník připravil organizační tým pro všechny milovníky tance jednu žhavou novinku.
Let’s Dance Prague International Festival bude 28.7.2011 zahájen v Centru Tance na Václavském nám.36 vernisáží výstavy fotografií Marcely Honsové s názvem „Tváře Orientu“, kterou si návštěvníci budou moci prohlédnout po celé čtyři festivalové dny. Výstavu doplní deset amatérských fotografií vybraných z internetové fotosoutěže, dalšího letošního poprvé.

Let’s Dance Prague International Festivalu bezpochyby patří semináře zahraničních tanečních hvězd, jejichž počet se rok od roku zvyšuje. Nour (Egypt / Rusko), Yasser al Swery (Sýrie), Wael Mansour (Egypt / Itálie) a Maurice Yeka (Kongo) navštíví Prahu díky festivalu úplně poprvé. Stejně tak Sunny Singh přiveze na festival jedinečný program Bollywood Extravaganza až z Indie a rozšíří tak řady tanečních stylů vyučovaných zahraničními lektory. Protančit celé čtyři dny od rána do večera můžete s výhodnou festivalovou kartou!

Let’s Dance Prague International Festival 2011 se stává místem, kde si vybere celá rodina. Nabídka tanečních seminářů letos nezapomíná ani na děti a seniory. Přihlaste své blízké na pilates pro seniory či Dětskou taneční akademii, celé sobotní odpoledne můžete s rodinou strávit v krásné zahradě Slovanského domu a sledovat nejrůznější taneční vystoupení na Otevřené taneční scéně. Nedělní závěr festivalu si užijte všichni společně na velkolepé Zumba párty 31.7. na Václavském náměstí 36, která bude jako poslední z novinek vyvrcholením celého ročníku.

Výjimečný Let’s Dance Prague International Festival 2011 se nebezpečně blíží a celý jeho organizační tým, lektoři i vystupující se těší na setkání s vámi!

Více informací naleznete na www.letsdance.cz/2011.

 
Redakce Tance.cz
 
30. 6. 2011
 

 
 
Přidat komentář:
Jméno
E-mail
Předmět

Komentář
ověření
  pro odeslání příspěvku je nutné opsat kód v obrázku vpravo
 
 
Novinky na email

Chcete být informováni o všech novinkách serveru tanec.cz? Zadejte váš email. 
 
 
 
Anketa
Kdo je (dle Vás) nejlepší současný tanečník FACE DANCE v Hollywoodu?
Hlasovat můžete jen jednou. Help a více o Face Dance 18.4.2006.
 
 
tance.cz
Naše ikonka
 
 
tv pohoda Právě dnes Centrum orientálního tance
 
MediaNews humanisticke centrum narovinu dancing club Kolín
 
marykay.cz kult.cz strobe.cz
 
missorient.cz www.zenamanazerka.cz TOPlist

 
Aktuálně Novinky Akce Etno Africký tanec Flamenco Romský tanec Řecký tanec Folklór Historické tance Lidový tanec Klasika Balet Swing Latina Argentinské tango Cha cha Jive Paso doble Rumba Salsa Samba Moderna Break Dance Flirt dance Hip Hop Jazzový tanec Pole dance r´n´b Scénický tanec Současný tanec Step Street Dance Orientální tanec Břišní tanec Indický tanec Indonéský tanec Kathak Perský tanec Western Country tanec Irský tanec Line Dance Skotský tanec Zumba Zumba Články Čtení Tanec Zdraví Život Rozhovory Cestování Zajímavosti Drbárna Soutěže Náš tip