Září přináší nové začátky

 
Září je ideální doba vybrat si na nadcházející podzimní období aktivitu, která vám bude přinášet radost a udrží vás v kondici. Proč se také nerozhodnout zhubnout či zpevnit figuru? Právě teď přišel správný čas. V Centru Tance na vás čeká široká nabídka tanečních stylů. Pokud zrovna nesledujete trendy, přinášíme vám malou nápovědu.
Co tedy nyní frčí?

Trhákem posledních dvou let je zumba. Vyberte si ji, pokud chcete zatočit se stresem, zlepšit kondici nebo zpevnit postavu. Na lekcích vás bude čekat hodně tance a minimum výkladu. Těšit se můžete na jednoduché variace inspirované latinskoamerickými rytmy.

Pokud jste jako malá snila o povolání baletky, je pro vás ten pravý PortDeBras. Naučíte se ladné baletní pohyby a spojíte je do choreografií. Obtížnosti se bát nemusíte, PortDeBras je vlastně balet pro netanečníky.

Skrýváte-li v srdci rebelku a současně chcete vypracovanou postavu, vyberte si pole dance neboli tanec u tyče. Nečeká vás žádné svlékání a i přes to budete u tohoto tance jistojistě neuvěřitelně sexy. Zapojíte svaly, o kterých jste netušily, že je máte.

Stálicemi na tanečním nebi jsou břišní tanec, svůdný flirt dance nebo flamenco. Zlepší vám držení těla, zaženou bolesti zad a vykouzlí vnitřní pohodu. V nabídce Centra Tance v Praze, Brně nebo v Plzni najdete dále latinskoamerické a moderní tance, afro, street dance, salsu a další taneční styly. Kromě toho si můžete vybírat také z rozsáhlé nabídky cvičení. Pilates, jóga či zdravotní cvičení jsou ideálními kamarády osob trávících svůj den před obrazovkou počítače nebo ve školní lavici. A nevíte-li si stále rady, co vybrat, přijďte do nejbližší pobočky Centra Tance. Na místě vám skvěle poradí a nasměrují vás.

Přehled kurzů najdete na www.centrumtance.cz

 
Redakce Tance.cz
 
31. 8. 2011
 

 
 
Přidat komentář:
Jméno
E-mail
Předmět

Komentář
ověření
  pro odeslání příspěvku je nutné opsat kód v obrázku vpravo
 
 
Novinky na email

Chcete být informováni o všech novinkách serveru tanec.cz? Zadejte váš email. 
 
 
 
Anketa
Kdo je (dle Vás) nejlepší současný tanečník FACE DANCE v Hollywoodu?
Hlasovat můžete jen jednou. Help a více o Face Dance 18.4.2006.
 
 
tance.cz
Naše ikonka
 
 
tv pohoda Právě dnes Centrum orientálního tance
 
MediaNews humanisticke centrum narovinu dancing club Kolín
 
marykay.cz kult.cz strobe.cz
 
missorient.cz www.zenamanazerka.cz TOPlist

 
Aktuálně Novinky Akce Etno Africký tanec Flamenco Romský tanec Řecký tanec Folklór Historické tance Lidový tanec Klasika Balet Swing Latina Argentinské tango Cha cha Jive Paso doble Rumba Salsa Samba Moderna Break Dance Flirt dance Hip Hop Jazzový tanec Pole dance r´n´b Scénický tanec Současný tanec Step Street Dance Orientální tanec Břišní tanec Indický tanec Indonéský tanec Kathak Perský tanec Western Country tanec Irský tanec Line Dance Skotský tanec Zumba Zumba Články Čtení Tanec Zdraví Život Rozhovory Cestování Zajímavosti Drbárna Soutěže Náš tip