Tradiční řecký trh 8.12. a Řecký večer na Lávce 15.12.2012

 
Rádi bychom Vás pozvali na tradiční Řecký vánoční trh, který se koná v sobotu 8. prosince 2012, opět v prostorách Klubu Lávka.
Trh na Novotného Lávce na Praze 1 se koná v čase 11:00-17:00 a je již pravidelnou předvánoční akcí, na které svůj prostor nejrůznější proslulé řecké výrobky.
Na místě si můžete dát i oběd v řeckém stylu, posedět a ochutnat řecká vína. Dozvíte se také vše, co chcete vědět o kurzech řeckých tanců v Praze a kam si můžete zajet příští rok do Řecka přímo s řeckými tanci pro začátečníky i pokročilé.

Ať již přijdete vybírat dárky pro své blízké, nebo nějaké dobroty pro sebe, jistě najdete něco, co Vás zaujme a potěší. V každém případě Vás čeká příjemná, téměř řecká atmosféra, která na trhu pravidelně vládne a je zárukou krásně strávených chvil. Je milé objevit přímo pod Hradčany kousek Řecka v Praze.

Řecký víkend si můžete navodit ještě následující sobotu 15.12. 2012 na řeckém večeru od 19:30 tamtéž, kde kromě energií prozářené muziky uslyšíte i řecké koledy. Zpívat budou Martha a Tena Elefteriadu. Už tradiční předvánoční dostaveníčko si tu pravidelně dávají i různé skupiny přátel, aby si před Vánoci popřáli hezké sváteční dny.
Přijďte si sem pro kousek léta a sluncem sálajícím z řecké muziky zažeňte pro ten večer zimu.

Trh i řecký večer bývají rovněž spojené s osobním setkáním s Marthou a Tenou Elefteriadu, které Vás srdečně zvou a těší se na Vás.

www.recketance.cz
www.recketance.unas.cz
www.martha-tena.net

 
RED
Praha
 
30. 11. 2012
 

 
 
Přidat komentář:
Jméno
E-mail
Předmět

Komentář
ověření
  pro odeslání příspěvku je nutné opsat kód v obrázku vpravo
 
 
Novinky na email

Chcete být informováni o všech novinkách serveru tanec.cz? Zadejte váš email. 
 
 
 
Anketa
Kdo je (dle Vás) nejlepší současný tanečník FACE DANCE v Hollywoodu?
Hlasovat můžete jen jednou. Help a více o Face Dance 18.4.2006.
 
 
tance.cz
Naše ikonka
 
 
tv pohoda Právě dnes Centrum orientálního tance
 
MediaNews humanisticke centrum narovinu dancing club Kolín
 
marykay.cz kult.cz strobe.cz
 
missorient.cz www.zenamanazerka.cz TOPlist

 
Aktuálně Novinky Akce Etno Africký tanec Flamenco Romský tanec Řecký tanec Folklór Historické tance Lidový tanec Klasika Balet Swing Latina Argentinské tango Cha cha Jive Paso doble Rumba Salsa Samba Moderna Break Dance Flirt dance Hip Hop Jazzový tanec Pole dance r´n´b Scénický tanec Současný tanec Step Street Dance Orientální tanec Břišní tanec Indický tanec Indonéský tanec Kathak Perský tanec Western Country tanec Irský tanec Line Dance Skotský tanec Zumba Zumba Články Čtení Tanec Zdraví Život Rozhovory Cestování Zajímavosti Drbárna Soutěže Náš tip