JARO 2012 - pestrá nabídka kurzů tance a cvičení v Centru Tance

 
Chystejte se s námi na jarní taneční semestr 2012! Nové kurzy v Centru Tance jsou vypsány! Uhraďte kurz do 31.12.2011 a získejte 15% bonus do vašeho měšce.
Nabízíme vám pestrou paletu kurzů tance a cvičení.

PŘIHLAŠTE SE VČAS A ZÍSKEJTE 15% BONUS

Uhradíte-li jarní kurz do 31.12.2011 získáte zpět 15% z uhrazené částky do vašeho měšce. Týká se jen úhrad hotově a převodem (nikoli z měšce, dárkovým poukazem apod.) Bonus vám bude připsán po začátku vašeho kurzu. Bonus se vypočítává z uhrazené částky.
Kurzy budeme vypisovat průběžně, pokud není ten "váš" ještě vypsán, stačí vložit do 31.12. 2011 do vašeho měšce částku nad 1500 Kč a 15% bonus získáváte také. Bonus vám bude připsán 15.1.2012. Bližší informace o měšcích zde. Bonusy z plateb kurzovného a vkladů do měšce se nesčítají.

Akce "DVA KURZY"

Přihlásíte-li se do jakýchkoli dvou různých pravidelných kurzů, každý v ceně 1500 Kč a výše, a uhradíte-li oba kurzy v plné výši kurzovného najednou, můžete uplatnit jednorázovou slevu 200 Kč (uhradíte z celkového součtu kurzovného za oba kurzy o 200 Kč méně, tzn. sleva 100 Kč na každý kurz). Hlásíte-li se na třetí, čtvrtý a další kurz, opět uhradíte o 100 Kč méně. Slevu nelze uplatnit zpětně. Kurzovné nelze převádět na jinou osobu.

Rozvrh dle lokalit:Více naleznete ZDE.

Centrum Tance.

 
Redakce Tance.cz
 
8. 12. 2011
 

 
 
Přidat komentář:
Jméno
E-mail
Předmět

Komentář
ověření
  pro odeslání příspěvku je nutné opsat kód v obrázku vpravo
 
 
Novinky na email

Chcete být informováni o všech novinkách serveru tanec.cz? Zadejte váš email. 
 
 
 
Anketa
Kdo je (dle Vás) nejlepší současný tanečník FACE DANCE v Hollywoodu?
Hlasovat můžete jen jednou. Help a více o Face Dance 18.4.2006.
 
 
tance.cz
Naše ikonka
 
 
tv pohoda Právě dnes Centrum orientálního tance
 
MediaNews humanisticke centrum narovinu dancing club Kolín
 
marykay.cz kult.cz strobe.cz
 
missorient.cz www.zenamanazerka.cz TOPlist

 
Aktuálně Novinky Akce Etno Africký tanec Flamenco Romský tanec Řecký tanec Folklór Historické tance Lidový tanec Klasika Balet Swing Latina Argentinské tango Cha cha Jive Paso doble Rumba Salsa Samba Moderna Break Dance Flirt dance Hip Hop Jazzový tanec Pole dance r´n´b Scénický tanec Současný tanec Step Street Dance Orientální tanec Břišní tanec Indický tanec Indonéský tanec Kathak Perský tanec Western Country tanec Irský tanec Line Dance Skotský tanec Zumba Zumba Články Čtení Tanec Zdraví Život Rozhovory Cestování Zajímavosti Drbárna Soutěže Náš tip