Let´s Dance 2012 - předprodej zahájen!

 
Léto je plné nejrůznějších festivalů. Letos už po sedmé se mezi ně zařadí také Let´s Dance Prague International Festival. My vám nabízíme přehled jeho doprovodného programu, který si pro letošní sedmý ročník organizátoři festivalu připravili a na který si můžete již teď zakoupit vstupenky v předprodeji.
Festival se koná poslední červencový víkend (26.-29.7.2012) a kromě tanečních seminářů pro pokročilé i začátečníky nabízí skutečně bohatý doprovodný program, který je lákadlem pro milovníky všech tanečních stylů. První částí doprovodného programu bude v pátek 27.7. v Divadle ABC soutěž v orientálním tanci Let´s Dance Prague Oriental Competition, která letos dostala nový kabát - byla rozdělena do čtyř kategorií podle různých stylů orientálního tance, takže program bude pro diváky mnohem pestřejší než v minulých letech. Cena vstupenek je jednotná - 200 Kč a vzhledem k téměř 60 soutěžícím v kategoriích klasický orientální tanec, tribal, folklór a fantasy se můžete spolehnout na to, že to budou dobře investované peníze.

Sobotní doprovodný program začne už po poledni Otevřenou taneční scénou s prodejním Bazaarem v kavárně Divadla ABC. Přehlídka tanečních stylů v podání tanečníků z celé republiky bude doplněna prodejem tanečního oblečení, šperků, kosmetiky a dalšího zajímavého zboží nejen pro tanec. Zábavné odpoledne, kam si mohou pro trochu odpočinku odběhnout účastníci seminářů, ale kam mohou zavítat i náhodní kolemjdoucí, je jedinou akcí festivalu, na níž můžete přijít jen tak bez rezervace. Vstupné je totiž zdarma.

Hlavní sobotní program ale začne večer ve 20:00, kdy bude Divadlo ABC patřit špičkám českého i světového orientálního tance. Zatančí zahraniční hosté festivalu: Lulu Sabongi, Illan Riviere, Shalymar, Jamilah a Zaghareet. Největším překvapením programu bude velkolepé společné vystoupení deseti hvězd české orientální scény Badriyah, Eglal, Karoliny Idrisové, Katky Krejčové, Latifah, Mirky Gebouské, Mony, Sahar, Sheyly a Šárky Martinákové. Kromě klasického orientálního tance se diváci mohou těšit také na tribal, indický tanec bharatanatyam nebo na balijský tanec. Velkolepou podívanou, která se již po sedmé stane absolutním vrcholem taneční sezóny, by si neměli nechat ujít všichni příznivci tance. Vzhledem k nabitému programu plnému hvězdných výkonů doporučujeme neotálet s rezervací vstupenek, které jsou v předprodeji na e-mailu info@letsdance.cz, na telefonu 266 190 300 nebo na všech recepcích Centra Tance.

Na stejných místech je možné rezervovat také vstupenky na závěrečnou akci festivalu, která proběhne v neděli 29.7.2012 v P.M. clubu na Praze 2. Známý pražský klub rozpálí v 17 hodin Soutěžní přehlídka ve flirt dance. Na svůdné vlnění boků tanečních skupin z celé republiky naváže od 19 hodin novinka letošního ročníku festivalu soutěž Pole Battle League, v níž se utkají nejlepší amatérské i profesionální tanečnice pole dance. Soutěž je unikátní svým průběhem, kdy proti sobě „bojují“ dvě tanečnice během jedné písničky a snaží se jedna druhou vyburcovat k ještě lepšímu výkonu. Po vyhlášení posledních výsledků a ocenění vítězek se pomalu uzavře sedmá kapitola festivalu Let’s Dance a začne afterparty – už žádné soutěžení, žádná pravidla, jen skvělá hudba a nevázaný tanec. A kdy skutečně poslední akce festivalu Let´s Dance 2012 skončí, bude záležet jen na tom, jak dlouho samotní návštěvníci vydrží na parketě.

Fotogalerie:
Let´s Dance Prague International Competition
Gala Oriental
Flirt dance
Pole Battle
 
Redakce Tance.cz
 
9. 7. 2012
 

 
 
Komentáře k tomuto článku: Datum  Autor  Předmět
20.7. 09:41 marian dance
 


Zobrazit všechny komentáře
 
Přidat komentář:
Jméno
E-mail
Předmět

Komentář
ověření
  pro odeslání příspěvku je nutné opsat kód v obrázku vpravo
 
 
Novinky na email

Chcete být informováni o všech novinkách serveru tanec.cz? Zadejte váš email. 
 
 
 
Anketa
Kdo je (dle Vás) nejlepší současný tanečník FACE DANCE v Hollywoodu?
Hlasovat můžete jen jednou. Help a více o Face Dance 18.4.2006.
 
 
tance.cz
Naše ikonka
 
 
tv pohoda Právě dnes Centrum orientálního tance
 
MediaNews humanisticke centrum narovinu dancing club Kolín
 
marykay.cz kult.cz strobe.cz
 
missorient.cz www.zenamanazerka.cz TOPlist

 
Aktuálně Novinky Akce Etno Africký tanec Flamenco Romský tanec Řecký tanec Folklór Historické tance Lidový tanec Klasika Balet Swing Latina Argentinské tango Cha cha Jive Paso doble Rumba Salsa Samba Moderna Break Dance Flirt dance Hip Hop Jazzový tanec Pole dance r´n´b Scénický tanec Současný tanec Step Street Dance Orientální tanec Břišní tanec Indický tanec Indonéský tanec Kathak Perský tanec Western Country tanec Irský tanec Line Dance Skotský tanec Zumba Zumba Články Čtení Tanec Zdraví Život Rozhovory Cestování Zajímavosti Drbárna Soutěže Náš tip