AFRO-BAILAR PRAGUE MULTICULTURAL FESTIVAL rozšiřuje svůj program o Urban a Fitness tance

 
Afro-Bailar Prague Festival, jehož 3.ročník proběhne ve dnech 1. - 4.11.2012 v Latino klubu Palanca (www.palanca.cz) si během prvních dvou ročníků vydobyl reputaci jednoho z nejpestřejších a nejoriginálnějších festivalů. Kde jinde jste se mohli naučit a vyzkoušet tance jako Kizomba, Tarraxinha, Salsa, Zouk, Tango, Semba, Breakdance, Coupé-Decalé, Západoafrický tanec, Mbalax a další během jediného festivalu, tak jako tomu bylo vloni?
Letos však organizátoři rozšířili program o další tance a to o bollywoodský a břišní tanec, urban dance (Hip Hop, Dancehall, Raggajam) a také o Fitness (Zumba, se kterou se představí i novinka Zumba Sentao, Piloxing a objev letošního roku Afro-fitness).
Pro milovníky tance je připraveno více než 50 workshopů ve 3 sálech. Samozřejmě, se nedají stihnout všechny, ale výběr je tak široký, že si vyberou opravdu všichni dle své chutě či zvědavosti. V minulém roce navštívilo workshopy cca 300 lidí (z nichž 3/4 lidí přijeli ze zahraničí, z celkem 14 zemí) a večerní program přes 700 lidí. Festival je tak jedinečnou příležitostí potkat fanoušky tance a hudby z celého světa.
Kromě tanečních workshopů vás čeká bohatý večerní program s parties, koncerty , módními přehlídkami, bodypaintingem, trhem, výstavou obrazů a fotografií, ochutnávkou afrických jídel, nově také odpoledním programem pro děti a mnoho dalšího. Afro-Bailar Prague Multicultural Festival je označován jako beginners friendly, tudíž se ho mohou zúčastnit i lidé, kteří s tancem nemají žádné zkušenosti!
Kompletní program, seznam lektorů a info o předprodeji najdete na stránkách festivalu www.afrobailar.cz. Dopuručujeme Vám zakoupit Full Pass do konce července, kdy probíhají speciální letní slevy. Mimopražští mohou využít i nabídku ubytování.

Tak už víte, proč má Afro-Bailar Prague Multicultural Festival ve svém názvu slovo multikulturní ? ;)

Video z minulého roku: ZDE.
Článek v New York Times o Afro-Bailar festivalu 2011: ZDE.

 
Redakce Tance.cz
 
19. 7. 2012
 

 
 
Přidat komentář:
Jméno
E-mail
Předmět

Komentář
ověření
  pro odeslání příspěvku je nutné opsat kód v obrázku vpravo
 
 
Novinky na email

Chcete být informováni o všech novinkách serveru tanec.cz? Zadejte váš email. 
 
 
 
Anketa
Kdo je (dle Vás) nejlepší současný tanečník FACE DANCE v Hollywoodu?
Hlasovat můžete jen jednou. Help a více o Face Dance 18.4.2006.
 
 
tance.cz
Naše ikonka
 
 
tv pohoda Právě dnes Centrum orientálního tance
 
MediaNews humanisticke centrum narovinu dancing club Kolín
 
marykay.cz kult.cz strobe.cz
 
missorient.cz www.zenamanazerka.cz TOPlist

 
Aktuálně Novinky Akce Etno Africký tanec Flamenco Romský tanec Řecký tanec Folklór Historické tance Lidový tanec Klasika Balet Swing Latina Argentinské tango Cha cha Jive Paso doble Rumba Salsa Samba Moderna Break Dance Flirt dance Hip Hop Jazzový tanec Pole dance r´n´b Scénický tanec Současný tanec Step Street Dance Orientální tanec Břišní tanec Indický tanec Indonéský tanec Kathak Perský tanec Western Country tanec Irský tanec Line Dance Skotský tanec Zumba Zumba Články Čtení Tanec Zdraví Život Rozhovory Cestování Zajímavosti Drbárna Soutěže Náš tip