Kam za irským tancem v Praze

 

Je tady podzim a s ním tradiční otevírání nejrůznějších zájmových kurzů. Pokud mezi vaše koníčky patří tanec, pak přijměte pozvánku na právě otevírané kurzy taneční skupiny Coisceim, která již několik let působí v oblasti irského tance.

Od září skupina připravila pro veřejnost tradiční kurzy ceilí tanců a kurzy irského stepu. Lekce jsou rozděleny podle věku pro děti od 4 do 8 let a pro dospělé, v obou případech odstupňované od záčínajících až po pokročilé účastníky. Pokud prokážete dobré taneční schopnosti a budete mít zájem postoupit až do pokročilých lekcí získáte možnost aktivně se zapojit do vystoupení tanční skupiny.

A nakonec jedna novinka. V důsledku velkého zájmu na letním tydenním semináří skupina jako první v Praze otevírá pravidelný kurz setových tanců. Tyto tance se těší oblibě zejména mezi tanečníky středního věku, ale jsou, stejně jako ostatní kurzy, otevřeny pro všechny.


Pokud Vás nabídka zaujala podrobnější informace o časech a cenách můžete najít přímo na stránkách skupiny Coisceim.

 
Zdeněk Ott
Praha
 
23. 9. 2004
 

 
 
Přidat komentář:
Jméno
E-mail
Předmět

Komentář
ověření
  pro odeslání příspěvku je nutné opsat kód v obrázku vpravo
 
 
Novinky na email

Chcete být informováni o všech novinkách serveru tanec.cz? Zadejte váš email. 
 
 
 
Anketa
Kdo je (dle Vás) nejlepší současný tanečník FACE DANCE v Hollywoodu?
Hlasovat můžete jen jednou. Help a více o Face Dance 18.4.2006.
 
 
tance.cz
Naše ikonka
 
 
tv pohoda Právě dnes Centrum orientálního tance
 
MediaNews humanisticke centrum narovinu dancing club Kolín
 
marykay.cz kult.cz strobe.cz
 
missorient.cz www.zenamanazerka.cz TOPlist

 
Aktuálně Novinky Akce Etno Africký tanec Flamenco Romský tanec Řecký tanec Folklór Historické tance Lidový tanec Klasika Balet Swing Latina Argentinské tango Cha cha Jive Paso doble Rumba Salsa Samba Moderna Break Dance Flirt dance Hip Hop Jazzový tanec Pole dance r´n´b Scénický tanec Současný tanec Step Street Dance Orientální tanec Břišní tanec Indický tanec Indonéský tanec Kathak Perský tanec Western Country tanec Irský tanec Line Dance Skotský tanec Zumba Zumba Články Čtení Tanec Zdraví Život Rozhovory Cestování Zajímavosti Drbárna Soutěže Náš tip