Jeep bojoval s tramvají!

 

Je zcela obvyklé, že si silnější troufá na slabšího a nezřídka si dovoluje i v oblastech zakázaných. Proto mnoho chodců zemře na přechodu pro chodce – auto je přece jen větší. Stejný problém mají i cyklisté, přesto, že vlastní dopravní prostředek – kolo, které je staví nad chodce. A jakého protivníka mají automobily?

Automobil je věc velmi zákeřná, protože často zaútočí tam, kde to vůbec nečekáte. Automobil je živel, který se nebojí ničeho a troufne si i na silnějšího. Za své soupeře si s oblibou řidiči vybírají nákladní vozy a kamióny. Dalším vhodným protivníkem jsou stromy a svodidla podél cest. Řidiče lákají zřejmě především svojí stabilitou. Tváří se totiž nepřemožitelně, jako kdyby do země vrostly. Výjimkou není ani zápas s vlakem, a vlak, to už je výzva. Bohužel v tomto případě vlak obvykle vyhraje na 100%.


V poslední době ale stále častěji můžeme sledovat souboj automobilu s tramvají. Řidiči často zkoušejí, kdo bude mít větší zrychlení na křižovatkách a nezřídka pokoušejí štěstěnu při odbočování přes tramvajový pás. Chudáci tramvaje, co ty se nazvoní. A kolik již daly ubohým automobilistům příležitostí z místa střetu uniknout bez jediného škrábnutí. Ale ti automobiloví řidiči si nedají pokoj a nedají. Není tedy divu, že se jednoho dne tramvaje smluvily a na jednoho takového bojechtivého řidiče si pěkně počíhaly.


jeep

Je obdivuhodné, jak se takové tramvaje dokáží shodnout, když mají potrestat nějakého neposluchu. Ani slavný velký a v mnoha případech neohrožený jeep si se dvěma tramvajemi neporadí. Tramvaje totiž udělaly „cvak“ a vyrobily naleštěnému stříbrnému jeepu vkusný oboustranný prolis v červenou ozdobou. Řidič si nový design svého vozu mohl v klidu prohlédnout a vychutnat. A taky si zřejmě užil, jaký je to pocit, když Vás zlikviduje někdo silnější a možná si onen automobilista zapamatuje, že ne vždy je na silnici králem.

Originál obrázku na adrese
http://www.bmwklub.cz/files/ledniceridi.jpg.

 
Vaše Drbna
Praha
 
29. 11. 2004
 

 
Související články:
 
Komentáře k tomuto článku: Datum  Autor  Předmět
17.12. 00:33 Tomy Jeep?
24.12. 17:52 Miriam Jeep bojoval s tramvají!
3.2. 14:57 petr hrunek komentář
 


Zobrazit všechny komentáře
 
Přidat komentář:
Jméno
E-mail
Předmět

Komentář
ověření
  pro odeslání příspěvku je nutné opsat kód v obrázku vpravo
 
 
Novinky na email

Chcete být informováni o všech novinkách serveru tanec.cz? Zadejte váš email. 
 
 
 
Anketa
Kdo je (dle Vás) nejlepší současný tanečník FACE DANCE v Hollywoodu?
Hlasovat můžete jen jednou. Help a více o Face Dance 18.4.2006.
 
 
tance.cz
Naše ikonka
 
 
tv pohoda Právě dnes Centrum orientálního tance
 
MediaNews humanisticke centrum narovinu dancing club Kolín
 
marykay.cz kult.cz strobe.cz
 
missorient.cz www.zenamanazerka.cz TOPlist

 
Aktuálně Novinky Akce Etno Africký tanec Flamenco Romský tanec Řecký tanec Folklór Historické tance Lidový tanec Klasika Balet Swing Latina Argentinské tango Cha cha Jive Paso doble Rumba Salsa Samba Moderna Break Dance Flirt dance Hip Hop Jazzový tanec Pole dance r´n´b Scénický tanec Současný tanec Step Street Dance Orientální tanec Břišní tanec Indický tanec Indonéský tanec Kathak Perský tanec Western Country tanec Irský tanec Line Dance Skotský tanec Zumba Zumba Články Čtení Tanec Zdraví Život Rozhovory Cestování Zajímavosti Drbárna Soutěže Náš tip