Irský tanec v ČR

 

Milujete Irsko nebo se pouze chcete o této zemi něco málo dozvědět? Chcete si poslechnout hudbu a zkusit nějaký tradiční irský tanec? Právě pro Vás je připraveno hned několik akcí, první můžete navštívit hned 18.-20.6.2004....

Nejprve tady máme pozvánku pro obyvatele jižních Čech. Dne 18.-20.6. 2004 se uskuteční vystoupení taneční skupiny Rinceoirí na Mezinárodním folklórním festivalu Šumava, který se bude konat ve Strakonicích a Čechticích.


Druhá pozvánka je určena nejspíš pro obyvatele a návštěvníky Prahy. Dne 22.6. 2004 se můžete zúčastnit akce s názvem Večer irské hudby a tance. Pokud Vás tento žánr zajímá, určitě se přijďte podívat v 19:30 do Velkého sálu Městské knihovny v Praze. Taneční vystoupení skupiny Rinceoirí doprovodí hudební skupina Dún an Doras.


Pokud Vás irské rytmy uchvátí, můžete se již nyní těšit na 4. Letní školu irských tanců, která se uskuteční v Praze ve dnech 15.-21.8. 2004, pod záštitou jeho excelence vesvyslance Irska v České republice pana Josepha Hayese.


Více informací o akcí, místech konání a o skupině Rinceoirí naleznete na internetové adrese http://rinceoiri.aktualne.cz.

 
 
18. 6. 2004
 
 
 
Komentáře k tomuto článku: Datum  Autor  Předmět
17.6. 20:29 barabora Kopcová Prozba
21.6. 13:10 Verunka Dotaz
23.12. 20:39 peta dota!z!
 


Zobrazit všechny komentáře
 
Přidat komentář:
Jméno
E-mail
Předmět

Komentář
ověření
  pro odeslání příspěvku je nutné opsat kód v obrázku vpravo
 
 
Novinky na email

Chcete být informováni o všech novinkách serveru tanec.cz? Zadejte váš email. 
 
 
 
Anketa
Kdo je (dle Vás) nejlepší současný tanečník FACE DANCE v Hollywoodu?
Hlasovat můžete jen jednou. Help a více o Face Dance 18.4.2006.
 
 
tance.cz
Naše ikonka
 
 
tv pohoda Právě dnes Centrum orientálního tance
 
MediaNews humanisticke centrum narovinu dancing club Kolín
 
marykay.cz kult.cz strobe.cz
 
missorient.cz www.zenamanazerka.cz TOPlist

 
Aktuálně Novinky Akce Etno Africký tanec Flamenco Romský tanec Řecký tanec Folklór Historické tance Lidový tanec Klasika Balet Swing Latina Argentinské tango Cha cha Jive Paso doble Rumba Salsa Samba Moderna Break Dance Flirt dance Hip Hop Jazzový tanec Pole dance r´n´b Scénický tanec Současný tanec Step Street Dance Orientální tanec Břišní tanec Indický tanec Indonéský tanec Kathak Perský tanec Western Country tanec Irský tanec Line Dance Skotský tanec Zumba Zumba Články Čtení Tanec Zdraví Život Rozhovory Cestování Zajímavosti Drbárna Soutěže Náš tip