Line Dance - vánoční seminář

 
Nestihli jste zajet o prázdninách do westernového městečka Šiklův mlýn a chcete si před vánočními svátky namísto na vánoční trhy ještě odskočit do dalekých končin? Přijďte se pobavit na Předvánoční seminář Line Dance v Praze, který se koná o třetí adventní nedeli 11.12. od 14:00-18:00 v TJ Sokol Petrovice. Na výuce se bude odílet host z Brna Pavel Lhotský, choreograf a tanečník skupiny La Quadrilla a tradičně David "Medvěd" Dvořák.
Line Dance není tanec pouze pro kovboje z "Divokého Západu", ač divokost a hravost tento tanec nepotrádá. Line Dance je v současnosti nejoblíbenější formou sólového tanečního projevu mezi příznivci western dancingu po celém světě.

Na seminář vám stačí obléci si džíny, košily, vestu, švihácký klobouk a boty z pravé bizoní kůže :o). Pokud však tohle všechno zapomenete, nevadí. Nikdy si nezapomeňte dobrou náladu a chuť do tance!

Více informací na www.westerndance.net.
 
Alyx
Praha
 
28. 11. 2005
 

 
 
Přidat komentář:
Jméno
E-mail
Předmět

Komentář
ověření
  pro odeslání příspěvku je nutné opsat kód v obrázku vpravo
 
 
Novinky na email

Chcete být informováni o všech novinkách serveru tanec.cz? Zadejte váš email. 
 
 
 
Anketa
Kdo je (dle Vás) nejlepší současný tanečník FACE DANCE v Hollywoodu?
Hlasovat můžete jen jednou. Help a více o Face Dance 18.4.2006.
 
 
tance.cz
Naše ikonka
 
 
tv pohoda Právě dnes Centrum orientálního tance
 
MediaNews humanisticke centrum narovinu dancing club Kolín
 
marykay.cz kult.cz strobe.cz
 
missorient.cz www.zenamanazerka.cz TOPlist

 
Aktuálně Novinky Akce Etno Africký tanec Flamenco Romský tanec Řecký tanec Folklór Historické tance Lidový tanec Klasika Balet Swing Latina Argentinské tango Cha cha Jive Paso doble Rumba Salsa Samba Moderna Break Dance Flirt dance Hip Hop Jazzový tanec Pole dance r´n´b Scénický tanec Současný tanec Step Street Dance Orientální tanec Břišní tanec Indický tanec Indonéský tanec Kathak Perský tanec Western Country tanec Irský tanec Line Dance Skotský tanec Zumba Zumba Články Čtení Tanec Zdraví Život Rozhovory Cestování Zajímavosti Drbárna Soutěže Náš tip