Žhavá SALSA z USA ve vánoční Praze

 
Jste příznivci tohoto temperamentního tance, jeho obdivovatelé, zkušení tanečníci či jen přemýšlíte nad tím, zda to také nezkusit? Pro všechny z vás zde máme nabídku, která se hned tak nenajde.
O zlatém vánočním víkendu, 17. a 18. prosince, zavítají do zimní Prahy zkušení instruktoři a tanečníci klubové salsy z Floridy - Joel Green & Lenka Kirschnerová , která je díky velké místní latinsko-americké menšině proslulá právě salsou, merengue a dalšími latinsko-americkými tanci. A můžete si být jistí, že se nejedná o lekce z tanečních, nýbrž o pravou žhavou salsu v podobě, jak se tančí v salsa klubech po celé latinské Americe.

Nyní srdečně zveme jak úplné začátečníky, tak zkušené tanečníky do Tyršova Domu na Újezdě na akci, kde si každý najde to své.

Sobotní odpoledne, od 16:00 do 19:00, je věnováno nováčkům a všem, kteří si ještě nejsou zcela jistí základním krokem a pravidly salsy či jednoduchými variacemi. Je rovněž skvělou příležitostí, jak oprášit svou zkušenost, zopakovat si vzpomínky z letní dovolené a připravit se na náročný nedělní program.

Neděle je pak opět od 16:00 do 19:00 věnována pokročilým tanečníkům, takže pokud již máte základy „v krvi“ a hledáte inspiraci pro nové variace a styling, máme program šitý na míru právě Vám. Z množství náročných patterns a shines si určitě vyberete ty své nejoblíbenější a obohatíte tak svůj repertoár. Okouzlete pražské taneční parkety něčím novým!

Po oba dny zaručujeme skvělou zábavu, hudbu, která Vás zahřeje a spoustu nových informací. Přijďte se zbavit vánočního stresu a shonu, pobavit se a shodit i pár centimetrů před vánočními svátky.

Asta la vista, salseros!!!
 
Alyx
Praha
 
28. 11. 2005
 

 
 
Přidat komentář:
Jméno
E-mail
Předmět

Komentář
ověření
  pro odeslání příspěvku je nutné opsat kód v obrázku vpravo
 
 
Novinky na email

Chcete být informováni o všech novinkách serveru tanec.cz? Zadejte váš email. 
 
 
 
Anketa
Kdo je (dle Vás) nejlepší současný tanečník FACE DANCE v Hollywoodu?
Hlasovat můžete jen jednou. Help a více o Face Dance 18.4.2006.
 
 
tance.cz
Naše ikonka
 
 
tv pohoda Právě dnes Centrum orientálního tance
 
MediaNews humanisticke centrum narovinu dancing club Kolín
 
marykay.cz kult.cz strobe.cz
 
missorient.cz www.zenamanazerka.cz TOPlist

 
Aktuálně Novinky Akce Etno Africký tanec Flamenco Romský tanec Řecký tanec Folklór Historické tance Lidový tanec Klasika Balet Swing Latina Argentinské tango Cha cha Jive Paso doble Rumba Salsa Samba Moderna Break Dance Flirt dance Hip Hop Jazzový tanec Pole dance r´n´b Scénický tanec Současný tanec Step Street Dance Orientální tanec Břišní tanec Indický tanec Indonéský tanec Kathak Perský tanec Western Country tanec Irský tanec Line Dance Skotský tanec Zumba Zumba Články Čtení Tanec Zdraví Život Rozhovory Cestování Zajímavosti Drbárna Soutěže Náš tip