LET´S DANCE 2006

 
Let´s Dance 2006 Prague International Festival je mezinárodní taneční festival, který bude probíhat v centru Prahy od 10.8. do 13.8.2006. Festival je určen pro širokou veřejnost, která má možnost poznat, ale i vyzkoušet si různé taneční styly v rámci workshopů a seminářů, které vedou světoznámí a zkušení lektoři.
Exkluzivními hosty jsou orientální tanečnice Jillina (USA), umělecká ředitelka a hlavní choreografka skupiny Bellydance Super Stars (BDSS) a Desert Roses (DS), Shereen (GB), jedna z nejlepších orientálních tanečnic v Londýně, Xénie (SR), zakladetelka studia orientálního tance Shatra Shatura a umělecká ředitelka taneční skupiny Shatura, Bri Hurley (USA), lektorka a tanečnice působící v taneční skupině El Raks Sá-el, Rena Milgrom (ČR), profesionální lektorka, tanečnice a choreografka, která je členkou výboru International dance councel v Aténách, zastřešenou Unescem...

V sobotu 12.8.2006 je na Střeleckém ostrově připraven program pro celou rodinu. Na open air taneční scéně se s ukázkami samby, salsy, Hip Hop, R’n’B, reggaetonu, scénického tance, historické tance, orientu a bollywoodu představí sólisté i skupiny z tanečních škol a studií z celé České republiky. Návštěvníci mohou tančit pod vedením lektorů na ukázkových hodinách tance ve velkém stanu a atmosféru dokreslí Orientální bazar.

Vyvrcholením festivalu bude 12.8.2006 GALA VEČER HVĚZD ve velkém sále Městské knihovny v Praze. Taneční show za účasti hlavních hostů bude věnována orientálnímu tanci a bude přehlídkou, která v Praze ještě nebyla.

Bližší informace najdete na www.letsdance.cz.

 
Redakce Tance.cz
 
1. 7. 2006
 

 
 
Komentáře k tomuto článku: Datum  Autor  Předmět
29.8. 13:42 Barbora - prázdný -
8.9. 16:16 Dáša - prázdný -
11.9. 17:13 Jitka Re: Dáša
18.9. 17:04 Dagmi Break Dance
18.9. 19:58 Alyx to Dagmi
9.8. 14:21 lucka moj napad
 


Zobrazit všechny komentáře
 
Přidat komentář:
Jméno
E-mail
Předmět

Komentář
ověření
  pro odeslání příspěvku je nutné opsat kód v obrázku vpravo
 
 
Novinky na email

Chcete být informováni o všech novinkách serveru tanec.cz? Zadejte váš email. 
 
 
 
Anketa
Kdo je (dle Vás) nejlepší současný tanečník FACE DANCE v Hollywoodu?
Hlasovat můžete jen jednou. Help a více o Face Dance 18.4.2006.
 
 
tance.cz
Naše ikonka
 
 
tv pohoda Právě dnes Centrum orientálního tance
 
MediaNews humanisticke centrum narovinu dancing club Kolín
 
marykay.cz kult.cz strobe.cz
 
missorient.cz www.zenamanazerka.cz TOPlist

 
Aktuálně Novinky Akce Etno Africký tanec Flamenco Romský tanec Řecký tanec Folklór Historické tance Lidový tanec Klasika Balet Swing Latina Argentinské tango Cha cha Jive Paso doble Rumba Salsa Samba Moderna Break Dance Flirt dance Hip Hop Jazzový tanec Pole dance r´n´b Scénický tanec Současný tanec Step Street Dance Orientální tanec Břišní tanec Indický tanec Indonéský tanec Kathak Perský tanec Western Country tanec Irský tanec Line Dance Skotský tanec Zumba Zumba Články Čtení Tanec Zdraví Život Rozhovory Cestování Zajímavosti Drbárna Soutěže Náš tip