Párová salsa vás na tuty chytne

 
Párovou salsu milují ženy a vyhovuje mužům. Víte, v čem je fígl? přinášíme několik postřehů přímo z lekcí u dvojice M´n´M - Milana Zukala a Michaely Vrabcové, kteří v říjnu otevírají kurz pro začínající tanečníky salsy v Praze.
Pro dámy:
Dámy si u salsy odpočinou, protože vše za ně rozhoduje partner a ony se nechávají unášet rytmem, hledí svému partnerovi do očí a němě se usmívají. Když dostanou indicíi k otočce, připraví se na točení, když dostanou indícii k převedení, nechají se převést, když dané indície nejsou dostatečné, dělají, že nerozumí a jen povytáhnou obočí ;o) ... a když je partner pustí z držení, mohou se rozhodnout, jestli neutéct k jinému. Přeci jen na salsotékách je spousta dalších tanečníků, kteří čekají s otevřenou náručí na tu pravou.

Pro pány:
U salsy musí partnerka 100% poslechnout vedení partnera. On je ten, který celý taneční pár řídí, rozhoduje o tom, jaká variačka po které bude následovat, má přehled o tom, co se děje na parketu. Stane se z něj přirozený vůdce a to aniž ho zdobí lesklá kravata, naškrobená košile a honosný oblek. Na takové upnuté oblečení pánové zapomeňte. Dámy chtějí vidět rozepnuté knoflíčky nejmíň do poloviny hrudi a vyhrnuté rukávy u košile, na nohách kalhoty, ve kterých neschováte Váš sexy zadek.
Na druhé straně, když partnerku rozparádíte, budete se mít nač dívat po celou dobu tance. V párové salse nejsou žádná pravidla, která by se musela striktně dodržovat a platí, že to co není zakázáno, je povoleno. ;o) Zní to skoro jako rajská hudba.

Právě jste nalezli společný koníček pro sebe a svého manžela/manželku, přítele/přítelkyni, kamaráda/kamarádku.

AKČNĚ: Přihlašte se jako pár a získáte slevu -25% z ceny kurzovného!

Všichni tančí salsu! ZDE

 
Alyx
Praha
 
23. 8. 2006
 

 
 
Komentáře k tomuto článku: Datum  Autor  Předmět
28.8. 16:32 kurz salsa
28.8. 16:43 Alyx to kurz salsa
31.8. 15:19 Tereza Prosba
2.9. 22:28 Tereza salsa
5.9. 11:18 Helena salsa
11.9. 16:40 Honza to Tereza
2.8. 21:08 Karolína čas
 


Zobrazit všechny komentáře
 
Přidat komentář:
Jméno
E-mail
Předmět

Komentář
ověření
  pro odeslání příspěvku je nutné opsat kód v obrázku vpravo
 
 
Novinky na email

Chcete být informováni o všech novinkách serveru tanec.cz? Zadejte váš email. 
 
 
 
Anketa
Kdo je (dle Vás) nejlepší současný tanečník FACE DANCE v Hollywoodu?
Hlasovat můžete jen jednou. Help a více o Face Dance 18.4.2006.
 
 
tance.cz
Naše ikonka
 
 
tv pohoda Právě dnes Centrum orientálního tance
 
MediaNews humanisticke centrum narovinu dancing club Kolín
 
marykay.cz kult.cz strobe.cz
 
missorient.cz www.zenamanazerka.cz TOPlist

 
Aktuálně Novinky Akce Etno Africký tanec Flamenco Romský tanec Řecký tanec Folklór Historické tance Lidový tanec Klasika Balet Swing Latina Argentinské tango Cha cha Jive Paso doble Rumba Salsa Samba Moderna Break Dance Flirt dance Hip Hop Jazzový tanec Pole dance r´n´b Scénický tanec Současný tanec Step Street Dance Orientální tanec Břišní tanec Indický tanec Indonéský tanec Kathak Perský tanec Western Country tanec Irský tanec Line Dance Skotský tanec Zumba Zumba Články Čtení Tanec Zdraví Život Rozhovory Cestování Zajímavosti Drbárna Soutěže Náš tip