Desperado už i v Českých Budějovicích

 
Po úspěšném několikaletém fungování na kolínsku otevírá taneční a westernová skupina DESPERADO taneční sekci i v Českých Budějovicích, kde se prozatím bude věnovat moderním Line dance.
A jak se vlastně Desperado dostalo do Českých Budějovic? „Přestěhovali jsme se sem s Janou Břečkovou kvůli škole a práci. Nechtělo se nám jen tak se toulat po Českých Budějovicích, a proto nás napadla myšlenka začít tancovat i zde“. Vypráví vznik další taneční skupiny v Č.B. Martin Štulla

Plánů má Desperado pro další měsíce dost a dost. Rádi by oslovili například maturanty a nabídli svá vystoupení na maturitní plesy jak v Kolíně tak v Českých Budějovicích.

„Chceme oslovit hlavně tanečníky i tanečnice od 14 do cca 30 let, aby se k nám přidali. Nebráníme se členům i mimo toto věkové rozmezí.“ dokončuje povídání Jana Břečková.

Pokud si myslíte, že právě vy byste měli zájem v Desperadu tancovat nebo se chcete o skupině dovědět více informací např. kvůli vystoupení, tak na internetu mají vlastní stránky – www.kulturniprogram.wz.cz, kde naleznete i video ukázky z vystoupení.

 
Redakce Tance.cz
 
28. 10. 2006
 

 
 
Komentáře k tomuto článku: Datum  Autor  Předmět
10.11. 10:29 patrik zsolnai ttzkukhjtrjutz
10.11. 10:31 patrik zsolnai fdbdfbdfbd
 


Zobrazit všechny komentáře
 
Přidat komentář:
Jméno
E-mail
Předmět

Komentář
ověření
  pro odeslání příspěvku je nutné opsat kód v obrázku vpravo
 
 
Novinky na email

Chcete být informováni o všech novinkách serveru tanec.cz? Zadejte váš email. 
 
 
 
Anketa
Kdo je (dle Vás) nejlepší současný tanečník FACE DANCE v Hollywoodu?
Hlasovat můžete jen jednou. Help a více o Face Dance 18.4.2006.
 
 
tance.cz
Naše ikonka
 
 
tv pohoda Právě dnes Centrum orientálního tance
 
MediaNews humanisticke centrum narovinu dancing club Kolín
 
marykay.cz kult.cz strobe.cz
 
missorient.cz www.zenamanazerka.cz TOPlist

 
Aktuálně Novinky Akce Etno Africký tanec Flamenco Romský tanec Řecký tanec Folklór Historické tance Lidový tanec Klasika Balet Swing Latina Argentinské tango Cha cha Jive Paso doble Rumba Salsa Samba Moderna Break Dance Flirt dance Hip Hop Jazzový tanec Pole dance r´n´b Scénický tanec Současný tanec Step Street Dance Orientální tanec Břišní tanec Indický tanec Indonéský tanec Kathak Perský tanec Western Country tanec Irský tanec Line Dance Skotský tanec Zumba Zumba Články Čtení Tanec Zdraví Život Rozhovory Cestování Zajímavosti Drbárna Soutěže Náš tip