I Kolín se dočkal

 
Po několika vystoupeních na plesech a akcích v jihočeském kraji, dorazila taneční a westernová skupina DESPERADO i do Kolína, přesněji na 7. leteckém plese, aby předvedla své 15ti minutové pásmo pod názvem Program 2007.
První část patřila klasickým country tancům, následovalo pistolnické žonglování se dvěma kolty a celé pásmo ukončily dvě choreografie Jany Břečkové s moderním Line dance. Celé pásmo doprovázel náš mladý moderátor Milan Břečka. Dalšími vystupujícími byli například Kamil Emanuel Gott, Marcela Holanová či taneční skupiny Step a Ax. V nejbližší době čeká DESPERADO vystoupení na maturitním plese v KD Temelín.

Desperado v akci
Taneční a westernová skupina DESPERADO, která vznikla v březnu 1999 v Kolíně a od listopadu 2006 funguje i v Českých Budějovicích.
První propagační vystoupení si členové odbyli na podzim na prodloužené v tanečních v DK Metropol, kde především nabírali nové členy. První vystoupení v novém roce 2007 bylo znovu v DK Metropol na dětském maškarním odpoledni. Následovalo vystoupení na obecním plese ve Chvalšinách, kde k vystoupení Line dance přidali i pistolnické žonglování. O týden později kolínská část skupiny předvedla na 7. leteckém plese v Kolíně celé 20ti minutové pásmo i s moderátorskými vstupy ke každému vystoupení.

 
Redakce Tance.cz
 
13. 2. 2007
 

 
 
Přidat komentář:
Jméno
E-mail
Předmět

Komentář
ověření
  pro odeslání příspěvku je nutné opsat kód v obrázku vpravo
 
 
Novinky na email

Chcete být informováni o všech novinkách serveru tanec.cz? Zadejte váš email. 
 
 
 
Anketa
Kdo je (dle Vás) nejlepší současný tanečník FACE DANCE v Hollywoodu?
Hlasovat můžete jen jednou. Help a více o Face Dance 18.4.2006.
 
 
tance.cz
Naše ikonka
 
 
tv pohoda Právě dnes Centrum orientálního tance
 
MediaNews humanisticke centrum narovinu dancing club Kolín
 
marykay.cz kult.cz strobe.cz
 
missorient.cz www.zenamanazerka.cz TOPlist

 
Aktuálně Novinky Akce Etno Africký tanec Flamenco Romský tanec Řecký tanec Folklór Historické tance Lidový tanec Klasika Balet Swing Latina Argentinské tango Cha cha Jive Paso doble Rumba Salsa Samba Moderna Break Dance Flirt dance Hip Hop Jazzový tanec Pole dance r´n´b Scénický tanec Současný tanec Step Street Dance Orientální tanec Břišní tanec Indický tanec Indonéský tanec Kathak Perský tanec Western Country tanec Irský tanec Line Dance Skotský tanec Zumba Zumba Články Čtení Tanec Zdraví Život Rozhovory Cestování Zajímavosti Drbárna Soutěže Náš tip