10 let s tancem v České republice: Oslava začíná!

 
Taneční příběh Centra Tance začal na podzim v roce 1997. Od prvního výukového kurzu orientálního tance v Mladé Boleslavi již uběhlo deset let. Nikdo tehdy určitě netušil, kolik nadšených tanečnic a tanečníků se v průběhu následujících roků narodí...

Společně se stále přibývajícím počtem nadšených a spokojených zájemkyň a zájemců roste i snaha Centra Tance o maximální spokojenost zákazníků z hlediska profesionality a odbornosti výuky. Odměnou byl a je stále rostoucí počet účastníků i tanečních lokalit. V letošním roce se tanečních kurzů Centra Tance v celé České republice zúčastnilo přes 20 tisíc tanečníků pod vedením 120 lektorů. V žebříčku nejnavštěvovanějších kurzů stále vede orientální tanec (přes 13000 kurzistek!), ale ani ostatní taneční styly nezaostávají. Nové kurzy salsy, samby, latin dance, afrického tance, flamenka, bollywood dance, street dance, moderny a dalších tanců se stále otevírají v téměř 70 tanečních lokalitách Centra Tance po celé České republice. V současné době probíhají taneční kurzy nejen v Plzni, Brně a Praze, ale také v Jablonci n. Nisou, Ml. Boleslavi, Ostravě, Hradci Králové a dalších městech a vesničkách.

Jako důkaz stále se zvyšující odbornosti a kvality Centra Tance je mezinárodní uznání, které se v letošním roce dostalo několika lektorkám a lektorům Centra Tance:

 • Otakar Chaloupka: 1.místo Republic Ground skupina Pentifull (označována odborníky za nejlepší českou break dance skupinu)
 • Katka Krejčová: 1.místo na mezinárodním tanečních festivalu Let´s Dance, Prague International Festival v červenci 2007
 • Karolina Idrisová: 3. místo na mezinárodním festivalu orientálního tance Nile Group v Káhiře v dubnu 2007
 • v červnu 2007 vybojovaly lektorky Centra Tance čtyři hlavní ceny v různých kategoriích na festivalu orientálního tance v Berlíně:
 • 2. místo v kategorií profesionál: Karolina Idrisová
 • 3. místo v kategorií profesionál: Katka Krejčová
 • 3. místo v kategorii amatér: Lenka Dušková
 • 2. místo v kategorií skupiny: Layali al Sharq (skupina pražských lektorek Centra Tance)
 • Mgr. Iva Langerová : v současné době vystupuje v pořadu StarDance 2
 • Matěj Kubec: choreograf královny českého R´n´B zpěvačky Victorie, v roce 2007 choreografie k videoklipu Žádná stejná lady finalistky SuperStar2006 Soni Pavelkové


HRAJTE S CENTREM TANCE O SKVĚLÉ CENY
 • V rámci 10. výročí Centra Tance každý měsíc vylosujeme 10 účastníků všech tanečních seminářů, kteří obdrží 10 tanečních dárků!
 • Soutěž začíná v říjnu 2007 a potrvá do konce ledna 2008. Jména vylosovaných se dozvíte vždy nejpozději do 3. dne následujícího měsíce.


Více informací www.centrumtance.cz.
 
Redakce Tance.cz
 
1. 11. 2007
 

 
 
Přidat komentář:
Jméno
E-mail
Předmět

Komentář
ověření
  pro odeslání příspěvku je nutné opsat kód v obrázku vpravo
 
 
Novinky na email

Chcete být informováni o všech novinkách serveru tanec.cz? Zadejte váš email. 
 
 
 
Anketa
Kdo je (dle Vás) nejlepší současný tanečník FACE DANCE v Hollywoodu?
Hlasovat můžete jen jednou. Help a více o Face Dance 18.4.2006.
 
 
tance.cz
Naše ikonka
 
 
tv pohoda Právě dnes Centrum orientálního tance
 
MediaNews humanisticke centrum narovinu dancing club Kolín
 
marykay.cz kult.cz strobe.cz
 
missorient.cz www.zenamanazerka.cz TOPlist

 
Aktuálně Novinky Akce Etno Africký tanec Flamenco Romský tanec Řecký tanec Folklór Historické tance Lidový tanec Klasika Balet Swing Latina Argentinské tango Cha cha Jive Paso doble Rumba Salsa Samba Moderna Break Dance Flirt dance Hip Hop Jazzový tanec Pole dance r´n´b Scénický tanec Současný tanec Step Street Dance Orientální tanec Břišní tanec Indický tanec Indonéský tanec Kathak Perský tanec Western Country tanec Irský tanec Line Dance Skotský tanec Zumba Zumba Články Čtení Tanec Zdraví Život Rozhovory Cestování Zajímavosti Drbárna Soutěže Náš tip