Tanec - skvělý dárek pod stromeček!

 
Jste v rozpacích, co opět vymýšlet svým blízkým jako dárek pod stromeček? Pokud mají rádi hudbu a pohyb, je odpověď snadná. Darujte jim TANEC!
Fenomén jménem TANEC je v posledních letech stále silnější. Pryč jsou doby, kdy jsme si mohly zatančit jen na plese dvakrát ročně nebo jako „puberťáci“ v tanečních. Navíc na tyto akce je potřeba partner. A všechny víme, jak je těžké dostat muže na parket. Když už, tak je obvykle v lehce změněném stavu vědomí a jeho projev s tancem nemá mnoho společného.

Spousta žen i dívek objevila v posledních letech kurzy sólového tancování. Nabídka už není veliká, ale obrovská. Najdete kurzy tanců jako Salsa, Samba, Orientální tance, Flamenco, Latinskoamerické tance, Street dance a jiné celkem známé. Ale pokud vám to nestačí, nabídka jde dál.

Bollywood nebo Flirt Dance?
Žádnou výjimkou nejsou kurzy indického filmového tance Bollywood, který v poslední době proráží žebříčky oblíbenosti. Dále Africké tance plné živočišnosti a spojení s přírodními rytmy, Street Dance, tolik moderní mezi mládeží na celém světě. Ale můžete se učit i americký Line Dance, který znáte z kovbojských filmů nebo třeba Step. I moderní tance si prorážejí cestu mezi veřejnost. Se Scénickým tancem nebo Jazz Dance můžete začít i v pozdějším věku než jsou čtyřleté holčičky v přípravkách. Na to, abyste si tanec užily, nepotřebujete být super pohyblivá a výborně cítit hudbu. Hodiny sólového tancování jsou zaměřeny právě na ženy a dívky, které tanec milují, ale nemají k němu žádné speciální předpoklady. Prostě je jen baví. Například Flirt Dance. Tento úplně nový styl se snaží v nás vyvolat to správné ženské vnímání sama sebe. Pustíte si hudbu, která vás baví, a objevíte tu kočičí ženu, která ve vás dřímá. A jestli je to tygřice nebo mazlivé kotě, to už víte jen vy.

Tančí i muži
Ale abychom nezapomněly na pány a chlapce! I pro ně je mnoho kurzů, kde mohou rozvíjet pohybové schopnosti a vybít starosti všedního dne. Například Street Dance nebo Capoeira, to jsou opravdu „chlapské“ tance…

Pokud však patříte k těm šťastným, které mají doma „tanečníka“, není nic jednoduššího než najít kurz párového tance. Latinskoamerické či standardní tance, salsa, bachata, merengue, lambada … stačí si jen vybrat.

Darujte zážitek!
Spojení hudby, zábavy a pohybu, to je TANEC. Darujte prožitky, nejen věcné dary. To je to, co si lidé pamatují i po letech – EMOCE! Dárkových poukazů se dá koupit víc než dost, stačí si jen vybrat – kurzy, semináře, open class apod. Prostě vše na co máte chuť a finanční možnosti.

Naše taneční centra:
PRAHA - BRNO - PLZEŇ - JABLONEC n.N.

 
 
18. 12. 2007
 
 
 
Přidat komentář:
Jméno
E-mail
Předmět

Komentář
ověření
  pro odeslání příspěvku je nutné opsat kód v obrázku vpravo
 
 
Novinky na email

Chcete být informováni o všech novinkách serveru tanec.cz? Zadejte váš email. 
 
 
 
Anketa
Kdo je (dle Vás) nejlepší současný tanečník FACE DANCE v Hollywoodu?
Hlasovat můžete jen jednou. Help a více o Face Dance 18.4.2006.
 
 
tance.cz
Naše ikonka
 
 
tv pohoda Právě dnes Centrum orientálního tance
 
MediaNews humanisticke centrum narovinu dancing club Kolín
 
marykay.cz kult.cz strobe.cz
 
missorient.cz www.zenamanazerka.cz TOPlist

 
Aktuálně Novinky Akce Etno Africký tanec Flamenco Romský tanec Řecký tanec Folklór Historické tance Lidový tanec Klasika Balet Swing Latina Argentinské tango Cha cha Jive Paso doble Rumba Salsa Samba Moderna Break Dance Flirt dance Hip Hop Jazzový tanec Pole dance r´n´b Scénický tanec Současný tanec Step Street Dance Orientální tanec Břišní tanec Indický tanec Indonéský tanec Kathak Perský tanec Western Country tanec Irský tanec Line Dance Skotský tanec Zumba Zumba Články Čtení Tanec Zdraví Život Rozhovory Cestování Zajímavosti Drbárna Soutěže Náš tip