Zdraví

 

LADÍME FORMU NA LÉTO!

Víkend plný žhavého tance a energií nabitého cvičení v Centru Tance!  » více »
 

Do dobré formy vás dostaneme ještě před plavkovou sezónou!

K vašemu zdravému životnímu stylu přispějí lekce pilates a jógy. Doporučujeme vyzkoušet cvičení na bosu, program spirals, power jógu.Všechny uvedené metody jsou založeny na zdravém protažení a posílení celého těla.  » více »
 

LÉTO s Centrem Tance 2013

Chcete mít fantastické léto? Vyberte si z naší pestré letní nabídky intenzivních škol a speciálů, pravidelných kurzů, seminářů, otevřených lekcí a dalších akcí.. Těšte se na různé druhy tanců a cvičení... vybere si opravdu každý! Přihlaste se a užijte si léto na 100%!  » více »
 

Tanec v jarních rytmech - 10.3.2013

Nalaďte se na jaro a přijďte si zatančit nebo zacvičit do Centra Tance! Ve třech lokalitách za jednotnou cenu 95 Kč. Kdy: Neděle 10. března Kde: BRNO, Václavská 6 PLZEŇ, nám. Republiky 28 PRAHA, Václavské nám. 36 a Novákových 20a  » více »
 

FIT KEMP (12. - 13. 1. 2013)

FIT KEMP (12. - 13. 1. 2013) Být fit, sexy a v dobré kondici … Neodkládejte dobré věci na později. Tím nejlepším začněte hned ! Lekce plné pohybu v PRAZE, BRNĚ a PLZNI!  » více »
 

15 dní v září otevírá Centrum Tance lekce za 50 Kč

Buďte aktivní a fit po celý rok. Vyberte si styl tance či cvičení na další semestr!15 dní v září otevíráme v Centru Tance lekce za 50 Kč.  » více »
 

Harmonie těla a mysli

Dnešní uspěchaná doba relaxaci příliš nepřeje. Moderní žena je aktivní, je neustále v poklusu – práce, domácnost, děti – jednou z jejích nejtěžších voleb se stalo rozhodování, čemu věnovat tu trochu volného času, kterou má. Zapomněly jsme, jak odpočívat…  » více »
 

Víkend BODY & MIND (1.-3.6.2012)

Centrum Tance PRAHA vás zve na více než 15 hodin skvělého cvičení, účinného posilování a protažení celého těla pod odborným vedením lektorů Centra Tance.  » více »
 

Protančený víkend: Hurá na prázdniny! 12.-13.5. 2012

Přijďte si vyzkoušet lekce do Cetnra Tance v Praze, Brně nebo Plzni laděné v letním stylu. Ceny lekcí od 70 Kč!  » více »
 

FLIRT KEMP 2012 v Praze

FLIRT KEMP 2012 v Praze Víkend 30.3. - 1.4.2012 bude nabitý k prasknutí semináři flirt dance a pole dance. Na své si přijdou začátečnice i pokročilé tanečnice. Oba tance si můžete vyzkoušet, naučit se zdařilé a svůdné choreografie i vypilovat svoji taneční techniku. Pro rozšíření pohybových a tanečních schopností jsou pro vás připravené také speciály baletu, pilates ...  » více »
 

Akce BÝT FIT! v Praze

Nejoblíbenější lektoři zumby fitness z Centra Tance Vilém Matyáš (Praha) a Eva Beníšková (Brno), nejlépe hodnocená výživová poradkyně deníku: MF Dnes, vás zvou na akci BÝT FIT! 25.2. v Praze  » více »
 

Pohybem ke zdraví a kráse! 14.-15.1. 2012

Chcete být ve skvělé kondici, žít zdravě a cítit se přirozeně? Zveme Vás na lekce zaměřené na zdravý životní styl a aktivní formování postavy.  » více »
 

Zpevněte si svaly a zformujte postavu i během léta!

Pilates je cvičení typu Body and Mind. Ideální doplněk pro každého tanečníka. Pod správným vedením můžete za minimální čas dosáhnout maximálních výsledků a není přitom nutné trávit hodiny cvičením. Letní školy a pravidelné kurzy v Praze.  » více »
 

Prague Spirit Festival 2011

Prague Spirit Festival 2011 První ročník Prague Spirit festivalu proběhne v Praze 4. a 5. února 2011. Akce, kterou má pod patronátem herečka Bára Hrzánová, nabídne ve dvou dnech celé série jógových seminářů, meditací, tanečních a pohybových dílen i akcí pro děti.  » více »
 

Kurzy PILATES v Praze

Kurzy PILATES v Praze Zpevněte si svaly a zformujte postavu! Pilates je cvičení typu Body and Mind. Což znamená, že vyžaduje vaši plnou koncentraci, ale na oplátku přináší fantastické výsledky. Pod správným vedením můžete za minimální čas dosáhnout maximálních výsledků a není přitom nutné trávit hodiny cvičením.  » více »
 

Pilates pro formování postavy během léta 2010!

Pilates je ideální metoda, jak posílit a zpevnit celé tělo. Cvičení pilates je vhodé pro tanečnice a tanečníky, a proto ho profesionální lektoři a instruktoři vřele doporučují. Lektorky Centra Tance si pro Vás na letní měsíce připravily velmi zajímavou náplň v letních intenzivních školách či pravidlených kurzech. Formujte si tělo nejen do plavek!  » více »
 

Tanec uzdravuje

Pokud moje vyznání k tanci bude inspirací, k radosti a porozumění, bude to další krůček k dobrým vztahům – tedy i k lepšímu zdraví. Hledejme cesty ke sbližování a nejen se stejnou mentalitou, k opravdové radosti, ke zdraví. Každý taneční pohyb ať je jakýkoliv, k nim bezesporu patří.  » více »
 

Jóga nebo poweryoga - Vyberte si dle své povahy!

Dovolujeme si Vás pozvat do nově vypsaných kurzů Jogy a Powerjogy v Praze. Cvičení jógy má výrazný vliv na regeneraci tělesných orgánů, na zlepšení (optimalizaci) jejich funkcí a na posílení imunitního systému. Má vliv také na pružnost a pročistění kůže, čímž napomáhá jejímu pomalejšímu stárnutí..  » více »
 

Nové Ria ultra Silk – pro vaše lepší dny

Máme štěstí, že žijeme v moderní společnosti, která mimo jiné ženám nabízí nepřebernou škálu hygienických pomůcek pro „jejich dny“. Každá žena si tak podle svých aktivit může zvolit z různých druhů vložek pro každou fázi a sílu menstruace.  » více »
 

Roztančené předvánoční semináře

Zapomeňte na chvilku na vánoční shon a přijďte si zadovádět na taneční seminář do Centra Tance. Určitě Vám půjde potom vše lépe od ruky. Tanec má úžasný vliv na lidský organismus. Využijte pestré předvánoční nabídky seminářů a přesvěčte se o tom sami.  » více »
 
 
Novinky na email

Chcete být informováni o všech novinkách serveru tanec.cz? Zadejte váš email. 
 
 
 
Anketa
Kdo je (dle Vás) nejlepší současný tanečník FACE DANCE v Hollywoodu?
Hlasovat můžete jen jednou. Help a více o Face Dance 18.4.2006.
 
 
tance.cz
Naše ikonka
 
 
tv pohoda Právě dnes Centrum orientálního tance
 
MediaNews humanisticke centrum narovinu dancing club Kolín
 
marykay.cz kult.cz strobe.cz
 
missorient.cz www.zenamanazerka.cz TOPlist

 
Aktuálně Novinky Akce Etno Africký tanec Flamenco Romský tanec Řecký tanec Folklór Historické tance Lidový tanec Klasika Balet Swing Latina Argentinské tango Cha cha Jive Paso doble Rumba Salsa Samba Moderna Break Dance Flirt dance Hip Hop Jazzový tanec Pole dance r´n´b Scénický tanec Současný tanec Step Street Dance Orientální tanec Břišní tanec Indický tanec Indonéský tanec Kathak Perský tanec Western Country tanec Irský tanec Line Dance Skotský tanec Zumba Zumba Články Čtení Tanec Zdraví Život Rozhovory Cestování Zajímavosti Drbárna Soutěže Náš tip