Život

 

Harmonie těla a mysli

Dnešní uspěchaná doba relaxaci příliš nepřeje. Moderní žena je aktivní, je neustále v poklusu – práce, domácnost, děti – jednou z jejích nejtěžších voleb se stalo rozhodování, čemu věnovat tu trochu volného času, kterou má. Zapomněly jsme, jak odpočívat…  » více »
 

Tanec uzdravuje

Pokud moje vyznání k tanci bude inspirací, k radosti a porozumění, bude to další krůček k dobrým vztahům – tedy i k lepšímu zdraví. Hledejme cesty ke sbližování a nejen se stejnou mentalitou, k opravdové radosti, ke zdraví. Každý taneční pohyb ať je jakýkoliv, k nim bezesporu patří.  » více »
 

DOBROVOLNÍCI PRO AFRIKU

Chceš se seznámit s novými lidmi a kulturami a věnovat něco ze svých schopností a volného času smysluplným projektům a aktivitám v Keni či jinde v Africe? Máš chuť zapojit se do projektů rozvojové spolupráce s Afrikou?  » více »
 

Světový pochod za mír a nenásilí

První pochod kolem světa, požadující ukončení válek, odstranění jaderných zbraní a násilí všech forem. 2. listopadu 2009 v České republice!  » více »
Komentáře: 1
 

Když nám rodiče ničí život

Nenechte si život řídit rodiči, kteří vám ho záměrně ničí! Každý rodič někdy udělá chybu. Svého počínání pak lituje a snaží se ze svých omylů poučit. Mezi námi jsou však i rodiče, kteří svým dětem ubližují cíleně a ničí je prakticky až do jejich dospělosti. Někteří dokážou svým rodičům odpustit a začít nový život, někteří však se svými ...  » více »
 

Jaká je Iva Langerová tři měsíce po StarDance II

Je to již pár měsíců, co vyhrála Iva Langerová společně s Alešem Valentou titul Královna a Král parketu. Zeptala jsem se tedy, co se změnilo v jejím životě od té doby a na co se můžeme těšit...  » více »
 

Ivča s Alešem jsou královským párem StarDance II.

Síly byly velmi vyrovnané a porota se moc neangažovala, i když byla velmi vtipná, ale diváci rozhodli...  » více »
 

Erika Kováčiková a její pohled na orientální tanec dnes

Vždy, když potkám Eriku, napadne mě myšlenka, že jí vděčím za všechno, co dnes jsem. Kdyby nebyla tou průkopnicí, která stojí za zrodem Centra Orientálního Tance, asi bych ani já neměla tu báječnou lektorskou práci, kterou mám. A určitě nejsem jediná. Otevřela dveře mnoha ženám i dívkám, postrčila je a nechala nahlédnout do tajemna orientálního ...  » více »
 

Úspěšná žena - Karolína Idrisová

Karolína rozhodně nezapadá do davu. Její původ je zajímavý stejně jako celý její život a stejně jako její charisma, které strhne všechny okolo. Narodila se v Praze v Podolí, ale vzápětí se s rodiči odstěhovala do Jakarty, což je hlavní město Indonésie, kde bydlela až do 20ti let. Důvod tohoto odjezdu z Čech je ten, že její otec je z Indonésie ...  » více »
 

Poznejte "Sluníčko" soutěže StarDance, Ivu Langerovou

Zajímá Vás jak se člověk dostane do soutěže StarDance? Co všechno tomu předchází a jak probíhají přípravy na den D? Pak právě pro Vás jsme vyzpovídali Ivču Langerovou, která je sluníčkem této soutěže. Prozradila nám jak to všechno začalo a naťukla na co se můžeme těšit...  » více »
 

Flirt Dance – objevte v sobě ženu

Všechny jsme někdy viděly videoklip nebo kousek z koncertu současných hvězdných zpěvaček jako Beyonce, Shakira nebo Christina Aquilera. A ruku na srdce, asi každá z nás si někdy pomyslela, jak to ty holky dělají, že jsou tak sexy? Krom toho, že za nimi stojí tým vizážistů, trenérů a choreografů, mají proti nám jednu obrovskou výhodu. Pochopily ...  » více »
Komentáře: 17
 

Naučte se relaxovat a vylaďte se s jógou

Pracujete od svítání do setmění a od neustálého přecházení viróz už vás všechno bolí? Zažijte den plný relaxace, uvolnění, zpěvu, tance a pohody. Uvolněte svoji psychiku a dopřejte ji odpočinku.  » více »
Komentáře: 1
 

Začněte cvičit AEROBIC

Znáte aerobic jen z televize? Na lekcích ve fitku se vůbec nechytáte? Začněte cvičit s Magdou. Úplně od začátku, od jednoduchých kroků a sestav v pravidelném kurzu. V dnešní době už je skákavý aerobic mýtus. V módě je zpevňování a posilování kritických partií, svalů, které zahálejí díky sedavému zaměstnání.  » více »
 

Tančící žongléř

Vladik má zajímavého koníčka. Baví ho žonglování a tanec. Patří mezi tzv. gumové muže, kteří dokáží se svým tělem divy a ani jim nepřijde, že by se nějak namáhali. 7 míčků udržet ve vzduchu je prostě brnkačka, do toho nějaký ten přemet a poté držet balanc na nezakotveném žebříku ... Věříte, že to nic není? ;o)  » více »
 

Bianca Ryan: Talent a milion dolarů

Bianca Ryan je dvanáctiletá dívenka z Philadelpie. Na první pohled na ní není nic zvláštního. Má buclaté dětské tvářičky, nevinné zářicí oči a milý úsměv. Co je na ní výjimečného? Zpívá. Při jejím zpěvu mi běžel mráz po zádech ... Bianca vyhrála soutěž America´s Got Talent.  » více »
Komentáře: 2
 

Hudba proti povodním

V dohledné době by se měla objevit na CD kompilace nahrávek mělnických kapel. „Chtěli bychom výtěžek z prodeje CD věnovat na povodňové konto. Zatím nám vyšli vstříc všichni oslovení: kapely, muzikanti i producenti,“ řekl Martin Suchánek, jeden z organizátorů projektu.  » více »
 

Jsou tady VELIKONOCE

Jsou tady VELIKONOCE Jsou tady svátky jara, svátky pomlázek a vajíček. Pojďte se s námi podívat na něco málo z historie velikonoc, jak se slaví křesťanské velikonoce nebo například co slovo VELIKONOCE znamená...  » více »
 

Váha navíc - tanec, život a sex

Ne, nadarmo se říká, že buclatější lidé jsou spokojenější a berou život s větším humorem než lidé, kterým se snadno počítají žebra. Souvisí to s endorfiny, což jsou hormony „dobré nálady“. Nehleďte tedy tolik na váhu. Není žádným tajemstvím, že svalová tkáň je těžší než nechtěný tuk, kterého se právě pohybem snaží mnozí z nás zbavit ...  » více »
Komentáře: 3
 

PUTOVÁNÍ NEZNÁMÝM ACEHEM

Indonéská provincie Nanggroe Aceh Darussalam vstoupila do širšího povědomí české veřejnosti na konci roku 2004, kdy se k břehům severní části indonéského ostrova Sumatra a dalších oblastí Jihovýchodní a Jižní Asie přihnala ničivá vlna cunami, která jenom v Indonésii zmařila životy více než 150 tisíc lidí. Přestože zprávy z Acehu po několik týdnů ...  » více »
Komentáře: 2
 

Festival Miluj svůj život

V týdnu od 3. do 5. července 2005 v Plzni proběhne již 14. ročník mezinárodního esoterického festivalu Miluj svůj život. Co můžete od tohoto festivalu čekat vám přiblížíme v následujících řádcích.  » více »
 
 
Novinky na email

Chcete být informováni o všech novinkách serveru tanec.cz? Zadejte váš email. 
 
 
 
Anketa
Kdo je (dle Vás) nejlepší současný tanečník FACE DANCE v Hollywoodu?
Hlasovat můžete jen jednou. Help a více o Face Dance 18.4.2006.
 
 
tance.cz
Naše ikonka
 
 
tv pohoda Právě dnes Centrum orientálního tance
 
MediaNews humanisticke centrum narovinu dancing club Kolín
 
marykay.cz kult.cz strobe.cz
 
missorient.cz www.zenamanazerka.cz TOPlist

 
Aktuálně Novinky Akce Etno Africký tanec Flamenco Romský tanec Řecký tanec Folklór Historické tance Lidový tanec Klasika Balet Swing Latina Argentinské tango Cha cha Jive Paso doble Rumba Salsa Samba Moderna Break Dance Flirt dance Hip Hop Jazzový tanec Pole dance r´n´b Scénický tanec Současný tanec Step Street Dance Orientální tanec Břišní tanec Indický tanec Indonéský tanec Kathak Perský tanec Western Country tanec Irský tanec Line Dance Skotský tanec Zumba Zumba Články Čtení Tanec Zdraví Život Rozhovory Cestování Zajímavosti Drbárna Soutěže Náš tip