Soutěže

 

Soutěž ve flirt dance & Pole Battle Freestyle

Rozlučte se s prázdninami stylově! Soutěžní přehlídka smyslných choreografií, bitva akrobatických tanečnic na tyči a velká afterparty: DJ N´zym!  » více »
 

Let´s Dance 2012 - předprodej zahájen!

Léto je plné nejrůznějších festivalů. Letos už po sedmé se mezi ně zařadí také Let´s Dance Prague International Festival. My vám nabízíme přehled jeho doprovodného programu, který si pro letošní sedmý ročník organizátoři festivalu připravili a na který si můžete již teď zakoupit vstupenky v předprodeji.  » více »
Komentáře: 1
 

Festival Let’s Dance 2012: tradiční, ale stále něčím nový…

Od 26. do 29. července 2012 proběhne již 7. ročník Let’s Dance Prague International Festivalu, který nabídne zaručené akce známé z minulých let: soutěž v orientálním tanci i ve flirt dance, videosoutěž a fotosoutěž, Otevřenou taneční scénu s prodejním Bazaarem, velkolepou show Gala Oriental a samozřejmě spoustu tanečních seminářů.  » více »
 

Největší "flirt dancová" událost tohoto léta se blíží

V rámci Let´s dance Prague International Festival 2011 se v neděli 31.7. odehraje již třetí ročník celostátní Soutěžní přehlídky skupin flirt dance. K vidění budou vystoupení jedenácti amatérských tanečních skupin z celé republiky. Fanoušci flirt dance si tedy opravdu přijdou na své.  » více »
 

MISS ORIENT 2010: Boj vrcholí! Vítěznou korunku získá jen jedna (sobota 6.11. od 19:00)

Koloběh, který každoročně provází zrození nové MISS ORIENT, se blíží k svému vyvrcholení. Již 6. listopadu budeme znát tu letošní jedinou, v pořadí již šestou královnu orientálního tance. Velké finále MISS ORIENT 2010 se letos koná právě 6. listopadu od 19.00 v Metropolitním divadle v Praze.  » více »
 

Soutěž o lístky na bollywoodský festival 11.-16.10.

Soutež o lístky na bollywoodskou párty, která se koná v rámci bollywoodského filmového festivalu (11.-16.10. 2010.) v kině Světozor.  » více »
Komentáře: 2
 

Semifinále soutěže MISS ORIENT již 29. 5. 2010!

V sobotu 29. 5. 2010 se v pražském muzikálovém divadle Milenium sejdou amatérské orientální tanečnice, které se utkají o postup do finále 6. ročníku soutěže MISS ORIENT. Soutěžní večer ozdobí účast největší taneční hvězdy kabaretního orientálního tance Randy Kamel.  » více »
 

MISS ORIENT

MISS ORIENT 6. ročník soutěže o titul MISS ORIENT 2010 vyhlášen Celostátní soutěž amatérských tanečnic v orientálním tanci MISS ORIENT zahajuje v těchto dnech již 6. ročník! Jedná se o soutěžní klání, ve kterém nerozhodují míry ani věk, ale taneční umění a osobní charisma. I letos je pro soutěžící připraveno především mnoho tanečních zážitků, setkání s ...  » více »
 

5.ročník soutěže MISS ORIENT vrcholí již v sobotu 7.11.09

Skvělé soutěžní výkony, bohatý doprovodný program – napětí i zábava – to vše čeká na všechny milovníky orientálního tance již tuto sobotu na finále soutěže o titul MISS ORIENT 2009. Jubilejní pátý ročník soutěže amatérských orientálních tanečnic vyvrcholí v sobotu 7.11.2009 v pražském divadle Blaník. Hvězdná mezinárodní porota bude ...  » více »
 

České tanečnice získaly na festivalu dvě první místa

3.ročník soutěže profesionálních tanečnic a skupin zahájil v pátek večer doprovodný program Let´s Dance Prague International Festivalu 2009, který se od čtvrtka až do neděle koná v Praze.  » více »
 

Exotická tanečnice na Let's Dance 2009

Ve dnech 23. – 26. července se již tradičně koná v Praze mezinárodní taneční setkání Let's Dance Prague International Festivalu 2009 . Letošní ročník bude hostit zatím nejvíce tanečních hvězd za 4 roky pořádání festivalu.  » více »
 

Soutěž o vstupenky na závěrečnou noc festivalu Let´s Dance 2009

Chcete se účastnit divácky atraktivní podívané v podobě závěrečné taneční přehlídky festivalu Let´s dance 2009, při které se na pódiu střídají sólisté, skupiny, tanečníci z tuzemska i zahraničí, taneční styly od hip hopu, přes flamenco, havajské tance, samby, salsy, break dance a dalších? Odpovězte jednoduchou otázku a vyhrajte vstupenku na ...  » více »
Komentáře: 2
 

Český taneční zázrak pokračuje: Centrum Tance na stupni vítězů berlínského festivalu

Katka Krejčová, herečka, umělkyně a lektorka Centra Tance, která jako první v historii získala hlavní cenu v soutěži orientálních tanečnic 19. června v Káhiře, opět zazářila. Tentokrát to bylo 28. 6. na soutěži orientálních tanečnic v Berlíně v kategorii Profesionál. Neméně úspěšné byly také její taneční kolegyně ze stejnojmenné taneční školy ...  » více »
Komentáře: 1
 

České taneční hvězdy na Let´s Dance Prague International Festivalu 2009!

Tanečnice Centra Tance sklízejí jeden mezinárodní úspěch za druhým a 23.-26. července 2009 se představí na domácí půdě v rámci Let´s Dance Prague International Festivalu 2009. Přípravy jsou v plném proudu a letošní návštěvníci se mohou těšit na řadu zahraničních, ale i českých tanečních hvězd. Jednou z nich je i Karolina Idrisová, která se již ...  » více »
Komentáře: 1
 

Rozhovor s čerstvou vítězkou festivalu Nile Group Katkou Krejčovou

Orientální tanečnice z Čech Katka Krejčová dobyla Káhirský festival! Katka Krejčová, lektorka Centra Tance, autorka kolekce DVD Břišní tanec, vítězka v soutěži orientálních tanečnic pořádané v rámci festivalu Let´s Dance si připsala v egyptské Káhiře zasloužené vítězství v soutěži Raks Sharqi na mezinárodním poli orientálních ...  » více »
Komentáře: 4
 

Jubilejní SEMIFINÁLE mělo hvězdnou porotu

Jubilejní 5.ročník soutěže MISS ORIENT zná už svoje favoritky! V sobotu 6.6.2009 se za účasti vzácných hostů rozhodlo o deseti nejlepších amatérských orientálních tanečnicích, které se utkají v listopadovém finále o titul MISS ORIENT 2009. Semifinálový večer se konal v pražském divadle Blaník a divákům se představilo celkem 25 tanečnic, které ...  » více »
 

Jubilejní semifinále s hvězdnou porotou!

Semifinále jubilejního 5.ročníku soutěže MISS ORIENT, které se koná 6.6.2009 v pražském divadle Blaník ozdobí účast zahraničních tanečních hvězd. V porotě, která bude posuzovat výkony amatérských tanečnic zasedne mimo jiné Zeina - (Švédsko) lektorka a choreografka, vedoucí profesionální taneční skupiny „Nefertari“, Mardi Love ...  » více »
 

MISS ORIENT 2009 - Přijďte podpořit své favoritky !

Jubilejní 5. ročník soutěže amatérských tanečnic v orientálním tanci, MISS ORIENT 2009, ve které nerozhodují míry ani věk, startuje regionálními základními koly.  » více »
 

Rozhovor s vítězkou soutěže MISS ORIENT 2008 Michaelou Pličkovou

Společně s vítězkou čtvrtého ročníku soutěže MISS ORIENT Michaelou Pličkovou jsme se podívali do příprav na soutěž v orientálním tanci. Jak vypadala cesta k získání titulu MISS ORIENT? Jaká je osobní zkušenost tanečnice, s čím přichází do soutěže a jak se její předpoklady v průběhu mění?  » více »
Komentáře: 2
 

Diamantový rozjezd 5. ročníku MISS ORIENT 2009

Celonárodní soutěž v orientálním tanci, MISS ORIENT 2009, ve které nerozhodují míry ani věk, slavnostně zahájila svůj jubilejní 5. ročník ve středu 28.1.2009 v Praze.  » více »
 
 
Novinky na email

Chcete být informováni o všech novinkách serveru tanec.cz? Zadejte váš email. 
 
 
 
Anketa
Kdo je (dle Vás) nejlepší současný tanečník FACE DANCE v Hollywoodu?
Hlasovat můžete jen jednou. Help a více o Face Dance 18.4.2006.
 
 
tance.cz
Naše ikonka
 
 
tv pohoda Právě dnes Centrum orientálního tance
 
MediaNews humanisticke centrum narovinu dancing club Kolín
 
marykay.cz kult.cz strobe.cz
 
missorient.cz www.zenamanazerka.cz TOPlist

 
Aktuálně Novinky Akce Etno Africký tanec Flamenco Romský tanec Řecký tanec Folklór Historické tance Lidový tanec Klasika Balet Swing Latina Argentinské tango Cha cha Jive Paso doble Rumba Salsa Samba Moderna Break Dance Flirt dance Hip Hop Jazzový tanec Pole dance r´n´b Scénický tanec Současný tanec Step Street Dance Orientální tanec Břišní tanec Indický tanec Indonéský tanec Kathak Perský tanec Western Country tanec Irský tanec Line Dance Skotský tanec Zumba Zumba Články Čtení Tanec Zdraví Život Rozhovory Cestování Zajímavosti Drbárna Soutěže Náš tip