Drbárna

 

James Bond na tajné misi NOCI TANCŮ Festivalu Let´s Dance 2008

Na letošní festival Let´s dance 2008 v rámci Noci tanců je připraveno speciální vystoupení Brněnských tanečnic, které nás zavedou až za samotným Jamesem Bondem. Uslyšíte ústřední melodii, kterou známe z filmů o agentovi 007 a uvidíte báječné vystoupení v kombinaci orientálních, moderních a akrobatických prvků.  » více »
Komentáře: 1
 

Vynikající "krokař" Aleš s partnerkou Ivou zazářili hned při zahájení soutěže StarDance

Kdo se díval na první díl pořadu StarDance II., byl u vytržení. Napjatě jsme vše očekávali, napjatě sledovali a napětí opadlo až ve chvíli, kdy se spustila závěrečná skladba, na kterou si "trsly" všechny páry. Favoritkou Centra Tance je jeho lektorka Iva Langerová. Pojďme se podívat, jak si se svým partnerem Alešem vedla...  » více »
Komentáře: 1
 

Chcete si pořádně a nespoutaně zatančit? Chcete vidět dvakrát? Dejte si houbu.

O tom, že existují houby jedlé, nejedlé a jedovaté všichni víme. Některé houby však mají velmi zvláštní účinky a není radno si s nimi zahrávat. Možná Vás nepřekvapí, že mnoho halucinogenních hub nenajdete nikde jinde než na pořádném výkalu.  » více »
Komentáře: 1
 

Jeep bojoval s tramvají!

Je zcela obvyklé, že si silnější troufá na slabšího a nezřídka si dovoluje i v oblastech zakázaných. Proto mnoho chodců zemře na přechodu pro chodce – auto je přece jen větší. Stejný problém mají i cyklisté, přesto, že vlastní dopravní prostředek – kolo, které je staví nad chodce. A jakého protivníka mají automobily?  » více »
Komentáře: 3
 

Houby zabíjejí

Krásný slunečný podzimní den. Není jiná volba než popadnout košík a kudličku, ve vlhkém počasí natáhnout holiny a vydat se do lesa. Ano, naše české hoby – houbaření – je velice oblíbené a lákavé. Tento koníček však může skončit vážným poškození organismu nebo dokonce smrtí. Stačí jenom jedna nevhodná houba…  » více »
Komentáře: 4
 

Jaké bylo to letošní Křivoklání?

Pokud jste projížděli o předminulém víkendu obcí Křivoklát, nemohli jste si nevšimnout záplavy aut tísnících se na těch několika málo parkovištích a všech místech vhodných k odložení auta, které má vesnička s cca 660 stálými obyvateli k dispozici a také davů lidí proudících silnicí vedoucí ke hradu.  » více »
 

Jak se (ne)platí na Flóře!

Ooooo, kino! Jaký to božský vynález! Spousta barevných pohybujících se obrázků, řve to na Vás ze všech stran a je tam téměř úplná tma, takže si můžete ledacos dovolit. Jako třeba můžete políbit doposud nepolíbenou partnerku. A navíc se tam můžete i občerstvit, ovšem nikoli z vlastních zásob.  » více »
Komentáře: 4
 

O dealerech, zdraví a chování

Možná tomu nebudete věřit, možná budete, protože jste podobnou situaci zažili. Každopádně se ještě nyní usmívám a stále si kladu otázku: „Je to vůbec možné?“ Posuďte sami. V následujících řádcích si můžete přečíst jeden, možná úsměvný, příběh ze života...  » více »
Komentáře: 6
 
 
Novinky na email

Chcete být informováni o všech novinkách serveru tanec.cz? Zadejte váš email. 
 
 
 
Anketa
Kdo je (dle Vás) nejlepší současný tanečník FACE DANCE v Hollywoodu?
Hlasovat můžete jen jednou. Help a více o Face Dance 18.4.2006.
 
 
tance.cz
Naše ikonka
 
 
tv pohoda Právě dnes Centrum orientálního tance
 
MediaNews humanisticke centrum narovinu dancing club Kolín
 
marykay.cz kult.cz strobe.cz
 
missorient.cz www.zenamanazerka.cz TOPlist

 
Aktuálně Novinky Akce Etno Africký tanec Flamenco Romský tanec Řecký tanec Folklór Historické tance Lidový tanec Klasika Balet Swing Latina Argentinské tango Cha cha Jive Paso doble Rumba Salsa Samba Moderna Break Dance Flirt dance Hip Hop Jazzový tanec Pole dance r´n´b Scénický tanec Současný tanec Step Street Dance Orientální tanec Břišní tanec Indický tanec Indonéský tanec Kathak Perský tanec Western Country tanec Irský tanec Line Dance Skotský tanec Zumba Zumba Články Čtení Tanec Zdraví Život Rozhovory Cestování Zajímavosti Drbárna Soutěže Náš tip