Line Dance

 

Desperado po deseti letech

Desperado po deseti letech Dalo by se říct, že v dnešní přemodernizované době nikdo o country a western nebude mít zájem. Taneční a westernová skupina Desperado je pravým důkazem, že je tomu právě naopak (a věří, že i ostatním skupinám se tak daří). V loňském roce měli za celou dobu činnosti nejvíce vystoupení a jak tvrdí „prakticky, s výjimkou letních prázdnin, se ...  » více »
 

Zpět do formy s tancem a cvičením

Přemýšlíte, jak se dostat po vánočním a silvestrovském hodování do dobré kondice? TIP na leden pro ty, kteří mají po vánočním polehávání abstinenční příznaky z nedostatku pohybu. 17. a 18. ledna 2009 Vás probudí energická hudba a rozpohybují na svých seminářích lektoři Centra Tance.  » více »
 

Co je to line dance a jak se liší clogging? Aneb rozhovor s Davidem Dvořákem

Už jste někdy tančili line dance? Víte co to je? Jak vznikla přezdívka Medvěd? Zeptala jsem se Davida Dvořáka otázky nejen týkající se tance.  » více »
 

Nové kurzy tance pro začátečníky i pokročilé

Začal nový rok, začíná nový semestr a v Centru Tance začínají nové kurzy. Výběr je opravdu velký, takže.... stačí si jen vybrat!  » více »
Komentáře: 3
 

Tanec - skvělý dárek pod stromeček!

Jste v rozpacích, co opět vymýšlet svým blízkým jako dárek pod stromeček? Pokud mají rádi hudbu a pohyb, je odpověď snadná. Darujte jim TANEC!  » více »
 

10 let s tancem v České republice: Oslava začíná!

Taneční příběh Centra Tance začal na podzim v roce 1997. Od prvního výukového kurzu orientálního tance v Mladé Boleslavi již uběhlo deset let. Nikdo tehdy určitě netušil, kolik nadšených tanečnic a tanečníků se v průběhu následujících roků narodí...  » více »
 

Pardubická Ryengle přivítá podeváté nejlepší taneční country soubory

Festival Pardubická Ryengle 2007 podeváté pozve do Pardubic nejlepší taneční country soubory ze Slovenska a Čech. Letos se pořadatelé rozhodli poprvé postavit soutěžní klání pouze na country tanečních stylech a zdá se, že to byla sázka na jistotu. Nové kategorie Line Dance a Clogging plně nahradily Irský den, který byl od druhého ročníku nedílnou ...  » více »
 

Dámy, zatančete si sólo!

Začne hrát hudba a hned se vám cukají boky, vlní paže, nohy podupávají rytmus a rozsvítí se vám oči slastí? To jsou příznaky, které rozhodně nemají nic společného s nemocí, ale s chutí tančit, vnést se na parket a ponořit se do víru tance a hudby. Je dávno pryč doba, kdy na tanec byly potřeba vždycky dva lidé. Teď jsou v módě jiné trendy ...  » více »
 

I Kolín se dočkal

Po několika vystoupeních na plesech a akcích v jihočeském kraji, dorazila taneční a westernová skupina DESPERADO i do Kolína, přesněji na 7. leteckém plese, aby předvedla své 15ti minutové pásmo pod názvem Program 2007.  » více »
 

Předvánoční line dance v Petrovicích

Zveme vás na předvánoční setkání se sólovými tanci Line Dance. Tančíme v neděli 10. prosince od 15:00 v TJ Sokol Petrovice, Bellova ulice, Praha 10. Jako vždy se naučíme tři tance, které také zopakujeme. Vezměte si sebou taneční obuv a dobrou náladu :-).  » více »
 

Desperado už i v Českých Budějovicích

Po úspěšném několikaletém fungování na kolínsku otevírá taneční a westernová skupina DESPERADO taneční sekci i v Českých Budějovicích, kde se prozatím bude věnovat moderním Line dance.  » více »
Komentáře: 2
 

Line Dance v Praze

Line Dance v Praze Za zakladatelku moderního line dance stylu je považována Melanie Greenwoodová, která vymyslela tanec, aby podpořila svou píseň. Byl to chytrý marketingový tah ... Lavinový efekt pak způsobil, že právě tato jednoduchá fáze odstartovala horečku Line Dance. Mnoho hudebních skupin následovala jejímu příkladu, a proto v krátké době vzniká množství ...  » více »
 

Centrum Tance

Centrum Tance Vážení, v pátek 8.9.2006 byl spuštěn nový webový portál www.centrumtance.cz, kde naleznete přehledně upravené stránky věnované sambě, salse, scénickému tanci a moderně, R´n´B a Hip Hopu, flamencu, africkému tanci...  » více »
Komentáře: 3
 

Line dance na Praze 10

Line dance na Praze 10 Chystá se další tancování Line Dance v Sokole Petrovice pod vedením Davida "Medvěda" Dvořáka vždy druhou neděli v měsíci.  » více »
 

Vzniklo DESPERADO ...

Vzniklo DESPERADO ... Na začátku května 2006 se Dancing Club Kolín a několik dalších lidí sešlo a po vzájemné dohodě vytvořili „DESPERADO“ – taneční & westernový program pod kterým se nyní budou společně prezentovat.  » více »
 

Tento týden je ve znamení Line Dance!

V pátek 7.4. se v 16:00 sejdeme v DDM Ostrov Slaný a v neděli 9.4. ve 14:00 v Sokole Petrovice, Praha 10.  » více »
 

Rozhovor s Martinem Štullou z D.C.K.

Na začátku března oslaví Dancing Club Kolín své sedmé narozeniny.. Prioritou této zatím desetičlenné taneční a westernové skupiny jsou country tance, Line dance a různé westernové dovednosti. Vyzpovídali jsme proto vedoucího a managera souboru Martina Štullu co plánují v nejbližší době.  » více »
Komentáře: 3
 

Za kovboji do Kolína

Zajisté všichni občas kouknete na nějaký ten film v televizi. Třeba Vás někdy zaujali tance, které tam lidi tancovali jen tak v řadách bez partnera a dělali různé poskoky, výkopy, otočky a všichni stejně… Právě tohle můžete vidět na vystoupeních Dancing Clubu Kolín.  » více »
 

Line Dance - vánoční seminář

Nestihli jste zajet o prázdninách do westernového městečka Šiklův mlýn a chcete si před vánočními svátky namísto na vánoční trhy ještě odskočit do dalekých končin? Přijďte se pobavit na Předvánoční seminář Line Dance v Praze, který se koná o třetí adventní nedeli 11.12. od 14:00-18:00 v TJ Sokol Petrovice. Na výuce se bude odílet host z Brna Pavel ...  » více »
 

Americký týden na Šiklově mlýně

Pro milovníky country a westernu je tu dobrá zpráva! Letos je tu opět Americký týden na Šiklově mlýně, který vyvrcholí HIS Dance festivalem s podtitulem "Někdo to rád horké".  » více »
Komentáře: 3
 
 
Novinky na email

Chcete být informováni o všech novinkách serveru tanec.cz? Zadejte váš email. 
 
 
 
Anketa
Kdo je (dle Vás) nejlepší současný tanečník FACE DANCE v Hollywoodu?
Hlasovat můžete jen jednou. Help a více o Face Dance 18.4.2006.
 
 
tance.cz
Naše ikonka
 
 
tv pohoda Právě dnes Centrum orientálního tance
 
MediaNews humanisticke centrum narovinu dancing club Kolín
 
marykay.cz kult.cz strobe.cz
 
missorient.cz www.zenamanazerka.cz TOPlist

 
Aktuálně Novinky Akce Etno Africký tanec Flamenco Romský tanec Řecký tanec Folklór Historické tance Lidový tanec Klasika Balet Swing Latina Argentinské tango Cha cha Jive Paso doble Rumba Salsa Samba Moderna Break Dance Flirt dance Hip Hop Jazzový tanec Pole dance r´n´b Scénický tanec Současný tanec Step Street Dance Orientální tanec Břišní tanec Indický tanec Indonéský tanec Kathak Perský tanec Western Country tanec Irský tanec Line Dance Skotský tanec Zumba Zumba Články Čtení Tanec Zdraví Život Rozhovory Cestování Zajímavosti Drbárna Soutěže Náš tip