Romský tanec

 

Festival Let’s Dance 2012: tradiční, ale stále něčím nový…

Od 26. do 29. července 2012 proběhne již 7. ročník Let’s Dance Prague International Festivalu, který nabídne zaručené akce známé z minulých let: soutěž v orientálním tanci i ve flirt dance, videosoutěž a fotosoutěž, Otevřenou taneční scénu s prodejním Bazaarem, velkolepou show Gala Oriental a samozřejmě spoustu tanečních seminářů.  » více »
 

Kurzy Romského tance

Chcete zkusit zajímavý tanec plný slunce, barev, radosti a hrdosti? Víte že 21. březen je oficiálně vyhlášen OSN jako Mezinárodní den pro odstranění rasismu? Rádi bychom Vás pozvali na nově otevřené kurzy tradičního romského tance Khamoro (slunce), které se konají od 7.4. 2005 do 9.6. 2005 každý čtvrtek mezi 19:15 – 20:15 h v Praze.  » více »
Komentáře: 6
 

Rómský tanec Khamoro (slunce)

Vyzkoušejte tradiční romský tanec na semináři Rómský tanec Khamoro (slunce), který se koná dne 29.1.2005 od 10-13:00 hodin v Praze. Tanec pochází ze slovenského a maďarského čardáše a ruského romského tance. Romský tanec se tančí individuálně i skupinově. Tanec zvýrazňuje hrdost, radost, oheň, temperament i smutek. Romský tanec je procítěný duchem ...  » více »
Komentáře: 5
 
 
Novinky na email

Chcete být informováni o všech novinkách serveru tanec.cz? Zadejte váš email. 
 
 
 
Anketa
Kdo je (dle Vás) nejlepší současný tanečník FACE DANCE v Hollywoodu?
Hlasovat můžete jen jednou. Help a více o Face Dance 18.4.2006.
 
 
tance.cz
Naše ikonka
 
 
tv pohoda Právě dnes Centrum orientálního tance
 
MediaNews humanisticke centrum narovinu dancing club Kolín
 
marykay.cz kult.cz strobe.cz
 
missorient.cz www.zenamanazerka.cz TOPlist

 
Aktuálně Novinky Akce Etno Africký tanec Flamenco Romský tanec Řecký tanec Folklór Historické tance Lidový tanec Klasika Balet Swing Latina Argentinské tango Cha cha Jive Paso doble Rumba Salsa Samba Moderna Break Dance Flirt dance Hip Hop Jazzový tanec Pole dance r´n´b Scénický tanec Současný tanec Step Street Dance Orientální tanec Břišní tanec Indický tanec Indonéský tanec Kathak Perský tanec Western Country tanec Irský tanec Line Dance Skotský tanec Zumba Zumba Články Čtení Tanec Zdraví Život Rozhovory Cestování Zajímavosti Drbárna Soutěže Náš tip