Perský tanec

 

Perský tanec

Podobně jako perská poezie a umění, je i perský tanec velice delikátní, intrikovaný, jemný a pln významu. Jemné pohyby prstů a paží, delikátní vlnivé pohyby horní části trupu a obličejové výrazy jsou základními elementy tohoto tance.  » více »
Komentáře: 1
 

Zatančete si perský tanec!

Nyní se všem milovníkům ladných pohybů a krásné hudby nabízí jedinečná příležitost. Pozvání přijal mistr perského tance Sashar Zarif z Azerbaijanu, který přímo v ČR zasvětí všechny zájemce do tajů perského tance ve dnech 9-13.8.2004...  » více »
Komentáře: 1
 

Stručně o perském tanci

Milí tanečníci, jelikož se v České republice orientální tanec stále přirozeně vyvíjí i my pomalu objevujeme rozlišnosti a specifika různých zemí od Afriky až po Střední východ. Rozšiřte svoje obzory a a seznamte se s krásou perského tance...  » více »
 
 
Novinky na email

Chcete být informováni o všech novinkách serveru tanec.cz? Zadejte váš email. 
 
 
 
Anketa
Kdo je (dle Vás) nejlepší současný tanečník FACE DANCE v Hollywoodu?
Hlasovat můžete jen jednou. Help a více o Face Dance 18.4.2006.
 
 
tance.cz
Naše ikonka
 
 
tv pohoda Právě dnes Centrum orientálního tance
 
MediaNews humanisticke centrum narovinu dancing club Kolín
 
marykay.cz kult.cz strobe.cz
 
missorient.cz www.zenamanazerka.cz TOPlist

 
Aktuálně Novinky Akce Etno Africký tanec Flamenco Romský tanec Řecký tanec Folklór Historické tance Lidový tanec Klasika Balet Swing Latina Argentinské tango Cha cha Jive Paso doble Rumba Salsa Samba Moderna Break Dance Flirt dance Hip Hop Jazzový tanec Pole dance r´n´b Scénický tanec Současný tanec Step Street Dance Orientální tanec Břišní tanec Indický tanec Indonéský tanec Kathak Perský tanec Western Country tanec Irský tanec Line Dance Skotský tanec Zumba Zumba Články Čtení Tanec Zdraví Život Rozhovory Cestování Zajímavosti Drbárna Soutěže Náš tip