Řecký tanec

 

Nové kurzy řeckého tance začínají 25.4.2013

Radost z muziky a tance je v dnešním uspěchaném světě balzám pro duši. Řecká hudba a její texty, nechají vyznít všechny lidské city naplno. Nic tu není jenom napůl, když se pláče, když se směje, je to vášnivý gejzír. Je přímo osvobozující pocit, nechat v sobě proudit plnokrevnou řeckou muziku, zastavit se na chvíli a oddat se jí v tanci celou ...  » více »
 

Tradiční řecký trh 8.12. a Řecký večer na Lávce 15.12.2012

Rádi bychom Vás pozvali na tradiční Řecký vánoční trh, který se koná v sobotu 8. prosince 2012, opět v prostorách Klubu Lávka.  » více »
 

Řecké večery na Lávce

Rádi bychom Vás pozvali na tradiční Řecké večery, které se konají o sobotách 6. řijna a 24. listopadu 2012 v prostorách Klubu Lávka.  » více »
 

Nové kurzy řeckého tance

Vychutnejte si s námi radost z řeckých tanců! Naučte se těšit z podmanivých melodií a lichých rytmů řecké muziky. Poznejte se s přáteli se stejnými zájmy. Podejte se tanci v magickém kruhu pospolitosti. Nové kurzy řeckého tance začínají ve čtvrtek 6. září pro všechny skupiny, začátečníky i pokročilé.  » více »
 
 
Novinky na email

Chcete být informováni o všech novinkách serveru tanec.cz? Zadejte váš email. 
 
 
 
Anketa
Kdo je (dle Vás) nejlepší současný tanečník FACE DANCE v Hollywoodu?
Hlasovat můžete jen jednou. Help a více o Face Dance 18.4.2006.
 
 
tance.cz
Naše ikonka
 
 
tv pohoda Právě dnes Centrum orientálního tance
 
MediaNews humanisticke centrum narovinu dancing club Kolín
 
marykay.cz kult.cz strobe.cz
 
missorient.cz www.zenamanazerka.cz TOPlist

 
Aktuálně Novinky Akce Etno Africký tanec Flamenco Romský tanec Řecký tanec Folklór Historické tance Lidový tanec Klasika Balet Swing Latina Argentinské tango Cha cha Jive Paso doble Rumba Salsa Samba Moderna Break Dance Flirt dance Hip Hop Jazzový tanec Pole dance r´n´b Scénický tanec Současný tanec Step Street Dance Orientální tanec Břišní tanec Indický tanec Indonéský tanec Kathak Perský tanec Western Country tanec Irský tanec Line Dance Skotský tanec Zumba Zumba Články Čtení Tanec Zdraví Život Rozhovory Cestování Zajímavosti Drbárna Soutěže Náš tip