Argentinské tango

 

LÉTO s Centrem Tance 2013

Chcete mít fantastické léto? Vyberte si z naší pestré letní nabídky intenzivních škol a speciálů, pravidelných kurzů, seminářů, otevřených lekcí a dalších akcí.. Těšte se na různé druhy tanců a cvičení... vybere si opravdu každý! Přihlaste se a užijte si léto na 100%!  » více »
 

15 dní v září otevírá Centrum Tance lekce za 50 Kč

Buďte aktivní a fit po celý rok. Vyberte si styl tance či cvičení na další semestr!15 dní v září otevíráme v Centru Tance lekce za 50 Kč.  » více »
 

AFRO-BAILAR PRAGUE MULTICULTURAL FESTIVAL rozšiřuje svůj program o Urban a Fitness tance

Afro-Bailar Prague Festival, jehož 3.ročník proběhne ve dnech 1. - 4.11.2012 v Latino klubu Palanca (www.palanca.cz) si během prvních dvou ročníků vydobyl reputaci jednoho z nejpestřejších a nejoriginálnějších festivalů. Kde jinde jste se mohli naučit a vyzkoušet tance jako Kizomba, Tarraxinha, Salsa, Zouk, Tango, Semba, Breakdance, Coupé-Decalé ...  » více »
 

LÉTO S CENTREM TANCE 2012

Léto se blíží a s ním i pestrá nabídka letních intenzivních škol a speciálů, pravidelných kurzů, seminářů, lekcí (open class) a dalších akcí. Těšte se na různé druhy tanců a cvičení. Vybere si opravdu každý!  » více »
 

Latino festival URBANO 15. – 17.6.2012 v Praze

Latino festival URBANO 15. – 17.6.2012 v Praze Latino Festival URBANO je největší latino festivalem v České a Slovenské republice! Událost, která si získala srdce účastníků z celého světa. Světově uznávaní lektoři, zpěváci a DJové. Festival, který se svým exluzivním programem řadí mezi top latino festivaly v Evropě. Tento festival navazuje na tradiční 8.ročník Salsa festivalu Praha, který je ...  » více »
 

Král parketu v Centru Tance

Plesová sezóna se blíží! Nechcete zase sedět? Taneční jsou už dávno za vámi nebo vás úplně minuly? Neumíte tančit a přesto si chcete plesy naplno užívat? Nemáte čas chodit na pravidelný kurz, ale nechcete tuto plesovou sezónu promarnit? Nebo chcete dokonce ohromit své přátele a známé?  » více »
 

JARO 2012 - pestrá nabídka kurzů tance a cvičení v Centru Tance

Chystejte se s námi na jarní taneční semestr 2012! Nové kurzy v Centru Tance jsou vypsány! Uhraďte kurz do 31.12.2011 a získejte 15% bonus do vašeho měšce.  » více »
 

Září přináší nové začátky

Září je ideální doba vybrat si na nadcházející podzimní období aktivitu, která vám bude přinášet radost a udrží vás v kondici. Proč se také nerozhodnout zhubnout či zpevnit figuru? Právě teď přišel správný čas. V Centru Tance na vás čeká široká nabídka tanečních stylů. Pokud zrovna nesledujete trendy, přinášíme vám malou nápovědu.  » více »
 

Srpnové novinky Centra Tance

Léto ještě nekončí! V srpnu vás svým temperamentem a smyslností rozžhaví lekce tanečních stylů, které sluší ženám a inspirují mnohé muže. Neváhejte se přihláit na letní školy v Praze, Brně a Plzni. Co můžete zvládnout za pouhé tři týdny, neodkládejte na později. Neopakovatelný program s Rachel Brice, víkendové pobyty s tancem a cvičením, aktivní ...  » více »
 

Let´s Dance Prague International Festival 2011 se blíží

Za necelý měsíc se již pošesté otevřou brány mezinárodního tanečního festivalu Let´s Dance 2011. Festival s sebou i přes šestiletou tradici letos nese mnohá poprvé. Za každý úspěšný ročník připravil organizační tým pro všechny milovníky tance jednu žhavou novinku.  » více »
 

Protančete léto v latinskoamerických rytmech!

V letních školách a kurzech Centra Tance Praha se naučíte variaci oblíbeného tance chacha, ochutnáte tanec milenců - rumbu, zaskotačíte si při jivu, rozproudíte svůj temperament v pasu doble, dozvíte se, že sambu lze tančit i mimo karnevalový průvod. Nabídka je lákavá, posuďte sami...  » více »
 

Let’s Dance Prague International Festival 2011

Let’s Dance Prague International Festival 2011 Mezinárodní taneční festival Lets Dance 2011 opět láká tanečníky z mnoha zemí do letní Prahy. Čtyři dny 28.7. – 31.7.2011 budou od rána do večera nabité tanečním programem. Vyberou si nejen profesionální tanečníci, ale zejména všichni milovníci tance. Připravena je řada seminářů, soutěží a bohatý doprovodný program.  » více »
 

Latin dance v Praze - kurzy 2011

Latin dance v Praze - kurzy 2011 Nahlédněte pod pokličku nádherných tanečních variací, přijďte na chuť ladným a svůdným pohybům latinskoamerických tanců. V kurzu se naučíte variaci oblíbeného tance chacha, ochutnáte tanec milenců - rumbu, zaskotačíte si při jivu, rozproudíte svůj temperament v pasu doble, dozvíte se, že sambu lze tančit i mimo karnevalový průvod.  » více »
Komentáře: 1
 

Latinsko-americké tance pro plesovou sezónu!

Nabízíme kurzy pro sólové tanečnice i pro páry. Nahlédněte pod pokličku nádherných tanečních variací, přijďte na chuť ladným a svůdným pohybům latinskoamerických tanců. V kurzu se naučíte variaci oblíbeného tance cha-cha, ochutnáte tanec milenců - rumbu, zaskotačíte si při jivu, rozproudíte svůj temperament v pasu doble, dozvíte se, že sambu lze ...  » více »
 

Semináře ve stylu StarDance III

Milé tanečnice, připravili jsme pro vás předvánoční semináře ve stylu StarDance III s lektorem Centra Tance Michalem Necpálem, který je jedním ze soutěžících televizní taneční show, v níž vítězný taneční pár získává titul Královny a Krále tanečního parketu, a tančí v páru s Janou Doleželovou. Podotýkáme, že současnou královnou tanečního parketu ...  » více »
 

Latin Flirt Dance a Latin Dance - Tančete ve stylu StarDance

Milé tanečnice a tanečníci, barevný podzim přináší pestrobarevný taneční rej a my Vás zveme do tance. Od podzimu začíná nová plesová sezóna. Chcete se naučit svádět tancem? Centrum Tance připravilo nové kurzy a zajímavé semináře Latin Flirt Dance a Latin Dance pro sólové tanečnice i pro páry se skvělými lektory a tanečníky, které známe ...  » více »
Komentáře: 2
 

Argentinské tango na VŠE

V březnu navštívil Českou republiku režisér, choreograf a tanečník Julio Horacio Martínez. Profesor Martínez představil fenomén tanga v argentinské kultuře od jeho počátků v zakouřených tančírnách Buenos Aires z přelomu 19. a 20. století až po jeho moderní formy z koncertních sálů dnešních dnů.  » více »
 

Historie Argentinského tanga

Starobylé argentinské tango bylo ovlivněné tangem "habanera", který nenese žádnou podobnost k argentinskému tangu jaké známe dnes. Tango habanera vzniklo ze dvou typů tanga: milonga s jejím vlivem v guajira flamengu a andaluzském tangu, také nazývaném "tango flamengo". Milonga se tančila a hrála na vesnicích po celé Argentině. Tango habanera ...  » více »
Komentáře: 4
 
 
Novinky na email

Chcete být informováni o všech novinkách serveru tanec.cz? Zadejte váš email. 
 
 
 
Anketa
Kdo je (dle Vás) nejlepší současný tanečník FACE DANCE v Hollywoodu?
Hlasovat můžete jen jednou. Help a více o Face Dance 18.4.2006.
 
 
tance.cz
Naše ikonka
 
 
tv pohoda Právě dnes Centrum orientálního tance
 
MediaNews humanisticke centrum narovinu dancing club Kolín
 
marykay.cz kult.cz strobe.cz
 
missorient.cz www.zenamanazerka.cz TOPlist

 
Aktuálně Novinky Akce Etno Africký tanec Flamenco Romský tanec Řecký tanec Folklór Historické tance Lidový tanec Klasika Balet Swing Latina Argentinské tango Cha cha Jive Paso doble Rumba Salsa Samba Moderna Break Dance Flirt dance Hip Hop Jazzový tanec Pole dance r´n´b Scénický tanec Současný tanec Step Street Dance Orientální tanec Břišní tanec Indický tanec Indonéský tanec Kathak Perský tanec Western Country tanec Irský tanec Line Dance Skotský tanec Zumba Zumba Články Čtení Tanec Zdraví Život Rozhovory Cestování Zajímavosti Drbárna Soutěže Náš tip