Break Dance

 

LÉTO s Centrem Tance 2013

Chcete mít fantastické léto? Vyberte si z naší pestré letní nabídky intenzivních škol a speciálů, pravidelných kurzů, seminářů, otevřených lekcí a dalších akcí.. Těšte se na různé druhy tanců a cvičení... vybere si opravdu každý! Přihlaste se a užijte si léto na 100%!  » více »
 

15 dní v září otevírá Centrum Tance lekce za 50 Kč

Buďte aktivní a fit po celý rok. Vyberte si styl tance či cvičení na další semestr!15 dní v září otevíráme v Centru Tance lekce za 50 Kč.  » více »
 

AFRO-BAILAR PRAGUE MULTICULTURAL FESTIVAL rozšiřuje svůj program o Urban a Fitness tance

Afro-Bailar Prague Festival, jehož 3.ročník proběhne ve dnech 1. - 4.11.2012 v Latino klubu Palanca (www.palanca.cz) si během prvních dvou ročníků vydobyl reputaci jednoho z nejpestřejších a nejoriginálnějších festivalů. Kde jinde jste se mohli naučit a vyzkoušet tance jako Kizomba, Tarraxinha, Salsa, Zouk, Tango, Semba, Breakdance, Coupé-Decalé ...  » více »
 

LÉTO S CENTREM TANCE 2012

Léto se blíží a s ním i pestrá nabídka letních intenzivních škol a speciálů, pravidelných kurzů, seminářů, lekcí (open class) a dalších akcí. Těšte se na různé druhy tanců a cvičení. Vybere si opravdu každý!  » více »
 

JARO 2012 - pestrá nabídka kurzů tance a cvičení v Centru Tance

Chystejte se s námi na jarní taneční semestr 2012! Nové kurzy v Centru Tance jsou vypsány! Uhraďte kurz do 31.12.2011 a získejte 15% bonus do vašeho měšce.  » více »
 

Vánoční dárky, které vás roztančí!

Přemýšlíte nad tím, jakým dárkem by Vám letos Ježíšek udělal největší radost? Chcete mu pomoci při výběru a usnadnit mu tak práci s vymýšlením, co by Vás mohlo letos potěšit? Napovězte Ježíškovi, čím se má nechat inspirovat...  » více »
 

Září přináší nové začátky

Září je ideální doba vybrat si na nadcházející podzimní období aktivitu, která vám bude přinášet radost a udrží vás v kondici. Proč se také nerozhodnout zhubnout či zpevnit figuru? Právě teď přišel správný čas. V Centru Tance na vás čeká široká nabídka tanečních stylů. Pokud zrovna nesledujete trendy, přinášíme vám malou nápovědu.  » více »
 

Srpnové novinky Centra Tance

Léto ještě nekončí! V srpnu vás svým temperamentem a smyslností rozžhaví lekce tanečních stylů, které sluší ženám a inspirují mnohé muže. Neváhejte se přihláit na letní školy v Praze, Brně a Plzni. Co můžete zvládnout za pouhé tři týdny, neodkládejte na později. Neopakovatelný program s Rachel Brice, víkendové pobyty s tancem a cvičením, aktivní ...  » více »
 

Let´s dance je i pro děti

Je všeobecně známé, že děti by se k pohybu měly vést od nejútlejšího věku. Nudná šeď tělocvičen a přehnaná disciplína sportovišť jsou ale minulostí. Projekt Tanec pro děti dává dětem každého věku možnost projevit se, vybít energii prostřednictvím tance a skutečně si pohyb užít, letos také na Let´s Dance Prague International Festival.  » více »
Komentáře: 1
 

Let´s Dance Prague International Festival 2011 se blíží

Za necelý měsíc se již pošesté otevřou brány mezinárodního tanečního festivalu Let´s Dance 2011. Festival s sebou i přes šestiletou tradici letos nese mnohá poprvé. Za každý úspěšný ročník připravil organizační tým pro všechny milovníky tance jednu žhavou novinku.  » více »
 

Letní otevřená karta Centra Tance

Protančete letní prázdniny s LETNÍ OTEVŘENOU KARTOU CENTRA TANCE, která Vám umožní vstup na libovolnou lekci, seminář, letní školu nebo kurz v období od 1.7.-2.9.2011 za neuvěřitelnou cenu jen 2990 Kč!  » více »
 

Rozjeďte to na vlně STREET DANCE!

„Pět, šest, sedm, osm!“ zní sálem. Pojďte si zatančit variace v letním rytmu, osvěžit si techniku. Užít si taneční pohodu v rytmu street dance. Těší se na vás lektoři Centra Tance Praha, kteří si připravili vyletněný program v rámci letních škol, seminářů i pravidelných kurzů. Věříme, že si z naší široké nabídky vyberete.  » více »
 

Rozhovor: B-boy Otakar „Otys“ Chaloupka

Rozhovor: B-boy Otakar „Otys“ Chaloupka Rozhovor z cyklu "Muži na tanečním parketu"... Takový něžný hoch a co dokáže?! Při svém studiu psychologie Otys bravurně „brejkuje“. Patří totiž do nejlepší break dance skupiny v ČR Pentifull breakers, která již po několikráte obhájila své prvenství na této taneční scéně.  » více »
 

Aprílové roztančení v Praze

16.-17.4. je tu opět protančený víkend, který nabídne taneční semináře ve stylu street dance, flirt dance, latin dance a zumba nebo cvičení pilates.  » více »
 

Protančený víkend: Se začínajícím jarem na plné obrátky! 19.-20.3.2011

Vášeň, emoce, svůdnost, zápal, energie! Chcete-li po zimě rozpohybovat celé tělo, nazujte taneční střevíce nebo sportovní obuv, oblékněte se do něčeho dráždivého či pohodlného a přijďte do Centra Tance. Připravili jsem pro vás jarní taneční maratony, zumba párty, lekce pro děti a povzbuzující semináře plné tance a cvičení.  » více »
 

Street dance v Praze - kurzy 2011

Street dance v Praze - kurzy 2011 Přijďte tančit street dance do Centra Tance! Nabízíme kurzy hip hopu, break dance, street dance for ladies, reggaetonu, RnB, disco dance... A do kterého stylu se zařadíte vy?  » více »
Komentáře: 2
 

OTEVÍRÁME 6 nových tanečních sálů na FLORENCI!

Taneční rodina Centra Tance se rozrůstá o další taneční lokalitu, která otevírá své brány 1.11.2010, v ulici na Florenci 19 v Praze. Nové prostory o rozloze 1400 m2 nabídnou klientům šest tanečních sálů. Pro klienty je stejně jako v našich ostatních centrech připravena široká nabídka tanečních stylů. NENECHTE SI UJÍT 7.11.2010 - Den otevřených ...  » více »
Komentáře: 1
 

Podzimní novinky Centra Tance

Přinášíme vám podzimní novinky z Centra Tance: MISS ORIENT 2010, nové taneční sály na Florenci 19, Praha1, protančený víkend v Brně a Plzni, taneční novinky Centra Tance a mnohé další...  » více »
 

Staň se b-boys nebo b-girls

Breakdance se stavá moderním stylem tance, kde tanečník musí vyjádřit nejen taneční talent, ale také svůj výraz a styl tancování a prováděných triků, fyzickou zdatnost a úroveň triků, kdy se tělo ohýbá do extrémních poloh, stojek, skákání na rukách, točení na hlavě, točení na rukách, atd... Break Dance je nejnádhernější spojení uměleckého projevu ...  » více »
 

HIP HOP nebo BREAK DANCE - Jak tančí ulice!

Tanec je droga pro mladou generaci. Chcete-li zaujmout okolí, chcete-li mít svůj styl, pak tančete. Ulice je parket, který nezevšední. Street dance, hip hop, break dance, ... patří k životnímu stylu, který si zvolíte. Začněte ŽÍT! Je to fajn ...  » více »
 
 
Novinky na email

Chcete být informováni o všech novinkách serveru tanec.cz? Zadejte váš email. 
 
 
 
Anketa
Kdo je (dle Vás) nejlepší současný tanečník FACE DANCE v Hollywoodu?
Hlasovat můžete jen jednou. Help a více o Face Dance 18.4.2006.
 
 
tance.cz
Naše ikonka
 
 
tv pohoda Právě dnes Centrum orientálního tance
 
MediaNews humanisticke centrum narovinu dancing club Kolín
 
marykay.cz kult.cz strobe.cz
 
missorient.cz www.zenamanazerka.cz TOPlist

 
Aktuálně Novinky Akce Etno Africký tanec Flamenco Romský tanec Řecký tanec Folklór Historické tance Lidový tanec Klasika Balet Swing Latina Argentinské tango Cha cha Jive Paso doble Rumba Salsa Samba Moderna Break Dance Flirt dance Hip Hop Jazzový tanec Pole dance r´n´b Scénický tanec Současný tanec Step Street Dance Orientální tanec Břišní tanec Indický tanec Indonéský tanec Kathak Perský tanec Western Country tanec Irský tanec Line Dance Skotský tanec Zumba Zumba Články Čtení Tanec Zdraví Život Rozhovory Cestování Zajímavosti Drbárna Soutěže Náš tip