Čtení

 

MISS ORIENT na kouzelném koberci

Patří k sobě MISS ORIENT na kouzelném koberci snad něco víc než luzná orientální tanečnice v budoáru plném úžasných, ručně tkaných, pohádkově krásných arabských koberců?  » více »
 

KNIHA: Iva Hercíková - PLÁSTEV MEDU

Poutavý psychologický román o mezilidských vztazích v "uměleckém domě". Kniha byla poprvé publikována v roce 1976, ale dlouho se v oběhu neudržela. Spisovatelka Iva Hercíková sleduje životy několika obyvatel paneláku, jejich vzájemné vazby plné lásky, nenávisti a nevěry.  » více »
 

KNIHA: Kjell Eriksson - Kruté hvězdy

Od detektivního románu nového švédského autora se nelze odtrhnout.. Během krátké doby dojde v okolí Uppsaly ke třem vraždám, které spolu zdánlivě nesouvisejí. Vyšetřování hodně zamotá očekávaná návštěva královny Silvie a podezření, že skutečnou zamýšlenou obětí má být právě ona. Policistka Ann Lindellová této hypotéze nevěří a ve vyšetřování ...  » více »
 

KNIHA: Halina Pawlovská - Ještě že nejsem papež

Soubor aktuálních povídek a fejetonů od všestranné autorky, scenáristky a mode-rátorky, které jsou určeny i pro všechny, kteří nejsou in. Halina Pawlowská své postřehy koření vydatnou porcí sebeironie, vtipné nadsázky a prozrazuje mnoho ze svého soukromí. Knihou se prolínají půvabné ilustrace Eriky Bornové.  » více »
 

Rozhovor s Milenou Vyparinovou - MISS ORIENT 2010

Rozhovor s Milenou Vyparinovou - MISS ORIENT 2010 Zajímá Vás, kdo je vítězka letošní soutěže MISS ORIENT? Jak žije, co má ráda a jak se dostala k orientálnímu tanci? Potom čtěte dál. Přinášíme Vám článek o tom, co jsme se dozvěděli v rozhovoru s Milenou Vyparinovou, která si 5.11.2010 vytancovala korunku.  » více »
 

KNIHA: Vladimír Novotný - Na kytaru snadno a rychle 2

Pokračování úspěšné učebnice hry na kytaru.  » více »
Komentáře: 4
 

Koncert pro Natálku

Natálie Kudriková se stala smutným a výmluvným symbolem. Dnes, víc než rok po žhářském útoku ve Vítkově, se tříletá holčička učí znovu chodit,mluvit, smát se. Zatím netuší, co ji čeká. Její tvář, tělo, psychika zůstanou poznamenány. V životě plném překážek bude Natálka potřebovat neustálou lékařskou péči, terapeutickou podporu a vzdělání. Pomozte ...  » více »
 

KNIHA: Ann Granger - Květiny na jeho pohřeb

Případ Meredith Mitchellové a Alana Markbyho  » více »
 

KNIHA: Sarah Turnbull - Skoro Francouzka

KNIHA: Sarah Turnbull  - Skoro Francouzka Příběh Australanky, která se stala „skoro“ Francouzkou  » více »
 

KNIHA: Carole Matthewsová - S tebou nebo bez tebe

Láska pod vrcholy Himálaje  » více »
Komentáře: 2
 

KNIHA: Lee Harrisová - Vražda na Den práce

Bývalá jeptiška Christine Bennettová pátrá po vrahovi a žháři  » více »
Komentáře: 2
 

KNIHA: Helene Turstenová - Záludná síť

Inspektorka Hussová řeší případ, který začal na internetu  » více »
 

KNIHA: Eva Urbaníková - Všechno nebo nic Příběh pokračuje

Linda, Vanda a Jakub po třech letech.  » více »
 

KNIHA: Camilla Läckberg - Kazatel

Spisovatelka Erica Falcková a detektiv Patrik Hedström vyšetřují další zločin.  » více »
 

KNIHA: Ruth Rendellová - Případ ztraceného muže

Nejnovější případ šéfinspektora Wexforda  » více »
 

Jak chodit na vysokých podpatcích

... a poradit si absolutně se vším. Všestranný průvodce moderní ženy! Vtipná, poučná a zábavná kniha, vám pomůže proniknout do tajů každodenního moderního života a úspěšně zvládnout vše, co vás v životě může potkat. Dozvíte se, jak vyměnit pneumatiku, naučit se hrát poker, zlepšit si náladu, vyžehlit košili, vytapetovat, vyznat se v moderním ...  » více »
 

Tanec uzdravuje

Pokud moje vyznání k tanci bude inspirací, k radosti a porozumění, bude to další krůček k dobrým vztahům – tedy i k lepšímu zdraví. Hledejme cesty ke sbližování a nejen se stejnou mentalitou, k opravdové radosti, ke zdraví. Každý taneční pohyb ať je jakýkoliv, k nim bezesporu patří.  » více »
 

KNIHA: VŠECHNO NEBO NIC od Evy Urbaníkové

Otevřený příběh lásky od autorky bestselleru Stalo se mi všechno ...  » více »
 

KNIHA: Ann Granger - Skvělé místo pro smrt

Inspektor Alan Markby a jeho kolegyně Meredith Mitchellová pátrají po vrahovi patnáctileté dívky.  » více »
 

Kniha Anuše Kejřové: ZLATÁ ÚSPORNÁ KUCHAŘKA S ROZPOČTY

Zlatá kniha do každé domácnosti! Nové vydání oblíbené prvorepublikové kuchařky. Kniha tato obsahuje skutečně úsporné a vyzkoušené předpisy s rozpočty, jídelní lístky, dietní rady a předpisy na jídla pro nemocné a různé praktické rady pro hospodyňky. Každá úprava jídla je popsána tak, že i hospodyňka vaření neznalá podle ní může ihned s úspěchem ...  » více »
 
 
Novinky na email

Chcete být informováni o všech novinkách serveru tanec.cz? Zadejte váš email. 
 
 
 
Anketa
Kdo je (dle Vás) nejlepší současný tanečník FACE DANCE v Hollywoodu?
Hlasovat můžete jen jednou. Help a více o Face Dance 18.4.2006.
 
 
tance.cz
Naše ikonka
 
 
tv pohoda Právě dnes Centrum orientálního tance
 
MediaNews humanisticke centrum narovinu dancing club Kolín
 
marykay.cz kult.cz strobe.cz
 
missorient.cz www.zenamanazerka.cz TOPlist

 
Aktuálně Novinky Akce Etno Africký tanec Flamenco Romský tanec Řecký tanec Folklór Historické tance Lidový tanec Klasika Balet Swing Latina Argentinské tango Cha cha Jive Paso doble Rumba Salsa Samba Moderna Break Dance Flirt dance Hip Hop Jazzový tanec Pole dance r´n´b Scénický tanec Současný tanec Step Street Dance Orientální tanec Břišní tanec Indický tanec Indonéský tanec Kathak Perský tanec Western Country tanec Irský tanec Line Dance Skotský tanec Zumba Zumba Články Čtení Tanec Zdraví Život Rozhovory Cestování Zajímavosti Drbárna Soutěže Náš tip