Lidový tanec

 

Městečko Open air, folklor tak i jinak

Hudba, tanec, zpěv, zábava pro dospělé i pro děti – vše venku na čerstvém vzduchu a k tomu ještě občerstvení! To je přece skvělý nápad! Přijďte strávit příjemné nedělní odpoledne do Přerova nad Labem!  » více »
 

4. Mezinárodní folklorní festival Kostelec na Hané

Letos poprvé bude dvoudenní. O víkend 18. 8. -19. 8. 2007 s bude konat 4. Mezinárodní folklorní festival v Kostelci na Hané a v Čechách pod Kosířem.  » více »
Komentáře: 1
 

Vítejte pod Pálavů

28.6.-2.7.06 se koná festiválek dětských folklorních souborů. Zúčastní se soubory Hanýsek ze Šakvic, Břeclavánek, Kordulka, Krušpánek, Mladost (Bulharsko), Kanafaska a jejich cimbálové muziky. V rámci tohoto festivalu můžete v sobotu 1.7.06 navštívit II. Dětské hody v Šakvicích, které pořádá Občanské sdružení DFS Hanýsek ze Šakvic, hrát bude DH ...  » více »
 

Setkání rodáků a přátel Lomnice

Město Lomnice nad Lužnicí pořádá ve dnech 23. až 25. června 2006 Setkání rodáků a přátel Lomnice. Součástí slavností bude sobotní Mezinárodní festival folklórních souborů pořádaný domácím folklorním souborem Javor.  » více »
 

Tanec, víno, ženy a zpěv

Lákavá pozvánka na tradiční 11. výstavu moravských a českých vín s koštem, kterou pořádá Slovácký krúžek v Praze se koná v sobotu 8. dubna od 14 hodin v Kulturním zařízení DOMOVINA. K dispozici bude Katalog vystavených vín (více jak 400 vzorků) s adresami vinařů a koštovačky. Občerstvení po celou dobu zajištěno. V průběhu výstavy bude k dobré ...  » více »
 
 
Novinky na email

Chcete být informováni o všech novinkách serveru tanec.cz? Zadejte váš email. 
 
 
 
Anketa
Kdo je (dle Vás) nejlepší současný tanečník FACE DANCE v Hollywoodu?
Hlasovat můžete jen jednou. Help a více o Face Dance 18.4.2006.
 
 
tance.cz
Naše ikonka
 
 
tv pohoda Právě dnes Centrum orientálního tance
 
MediaNews humanisticke centrum narovinu dancing club Kolín
 
marykay.cz kult.cz strobe.cz
 
missorient.cz www.zenamanazerka.cz TOPlist

 
Aktuálně Novinky Akce Etno Africký tanec Flamenco Romský tanec Řecký tanec Folklór Historické tance Lidový tanec Klasika Balet Swing Latina Argentinské tango Cha cha Jive Paso doble Rumba Salsa Samba Moderna Break Dance Flirt dance Hip Hop Jazzový tanec Pole dance r´n´b Scénický tanec Současný tanec Step Street Dance Orientální tanec Břišní tanec Indický tanec Indonéský tanec Kathak Perský tanec Western Country tanec Irský tanec Line Dance Skotský tanec Zumba Zumba Články Čtení Tanec Zdraví Život Rozhovory Cestování Zajímavosti Drbárna Soutěže Náš tip