Indonéský tanec

 

Festival Let’s Dance 2012: tradiční, ale stále něčím nový…

Od 26. do 29. července 2012 proběhne již 7. ročník Let’s Dance Prague International Festivalu, který nabídne zaručené akce známé z minulých let: soutěž v orientálním tanci i ve flirt dance, videosoutěž a fotosoutěž, Otevřenou taneční scénu s prodejním Bazaarem, velkolepou show Gala Oriental a samozřejmě spoustu tanečních seminářů.  » více »
 

Barvy života pro Indonésii aneb TROPICKÁ NOC

Srdečně vás zveme na již 5. ročník nadačního večera Barvy života pro Indonésii aneb TROPICKÁ NOC, který se uskuteční dne 9.3.2010 v Klubu P.M., Trojická 10, Praha.  » více »
 

Indonéské Vánoce 2009

Dne 8.12. 2009 vtančí do Velkého sálu divadla Minor INDONÉSKÉ VÁNOCE pořádané občanským sdružením KINTARI foundation o.s. ve spolupráci s Indonéským velvyslanectvím v Praze. Během večera se představí tanečníci nejen s indonéskými tanci, ale také např. s tanci z Polynésie nebo Číny.  » více »
 

TANEČNÍ KURZY INDONÉSKÝCH TANCŮ

Od března 2008 otevíráme taneční kurzy indonéských tanců z ostrovů Bali a Jáva v tanečním studiu Kintari v Praze 6, Na Kodymce 13. 24.2.2008 od 19h ukázková hodina zdarma. Účast na ukázkové hodině není podmíněna účastí v navazujících kurzech. V rámci kurzovného zdarma vstup na všechny kulturní akce pořádané Kintari foundation o.s.  » více »
Komentáře: 1
 

Úspěšná žena - Karolína Idrisová

Karolína rozhodně nezapadá do davu. Její původ je zajímavý stejně jako celý její život a stejně jako její charisma, které strhne všechny okolo. Narodila se v Praze v Podolí, ale vzápětí se s rodiči odstěhovala do Jakarty, což je hlavní město Indonésie, kde bydlela až do 20ti let. Důvod tohoto odjezdu z Čech je ten, že její otec je z Indonésie ...  » více »
 

Kurz gamelanu

Kurz gamelanu V pondělí 24. dubna v 18 hodin začne na Velvyslanectví Indonéské republiky v Praze bezplatný kurz tradiční javánské hudby gamelan pod vedením indonéského učitele, který bude zájemce z řad české veřejnosti učit hru na nástroje tohoto orchestru. Během tří měsíců se učastníci kurzu seznámí nejenom s indonéskou hudbou, ale také se způsobem života ...  » více »
 

Barvy života pro Indonésii

Česko-indonéská nadace Kintari ve spolupráci s Indonéským velvyslanectvím v Praze pořádá v úterý 7. března 2006 v prostorách pražského klubu a restaurantu P.M. indonéský večer, jehož výtěžek bude určen na nákup školních potřeb a bot pro žáky základní školy Ngolang na indonéském ostrově Lombok. V rámci několikahodinového nadačního večera proběhne ...  » více »
 

Indonéské tance na koncertu javánského orchestru galeman

Sdružení Tenggara ve spolupráci s Velvyslanectvím Indonéské republiky pořádá v pondělí 24. října od 19.30 v karlínském klubu Podsklepeno koncert javánského orchestru gamelan. Na koncertě vystoupí účastníci kurzu javánské hudby, který probíhá na velvyslanectví od začátku srpna tohoto roku pod vedením javánského učitele Sumiyanta. Na programu večera ...  » více »
 
 
Novinky na email

Chcete být informováni o všech novinkách serveru tanec.cz? Zadejte váš email. 
 
 
 
Anketa
Kdo je (dle Vás) nejlepší současný tanečník FACE DANCE v Hollywoodu?
Hlasovat můžete jen jednou. Help a více o Face Dance 18.4.2006.
 
 
tance.cz
Naše ikonka
 
 
tv pohoda Právě dnes Centrum orientálního tance
 
MediaNews humanisticke centrum narovinu dancing club Kolín
 
marykay.cz kult.cz strobe.cz
 
missorient.cz www.zenamanazerka.cz TOPlist

 
Aktuálně Novinky Akce Etno Africký tanec Flamenco Romský tanec Řecký tanec Folklór Historické tance Lidový tanec Klasika Balet Swing Latina Argentinské tango Cha cha Jive Paso doble Rumba Salsa Samba Moderna Break Dance Flirt dance Hip Hop Jazzový tanec Pole dance r´n´b Scénický tanec Současný tanec Step Street Dance Orientální tanec Břišní tanec Indický tanec Indonéský tanec Kathak Perský tanec Western Country tanec Irský tanec Line Dance Skotský tanec Zumba Zumba Články Čtení Tanec Zdraví Život Rozhovory Cestování Zajímavosti Drbárna Soutěže Náš tip