Komentáře ke článku: LET´S DANCE 2006

 
 
- prázdný -
Barbora
29.8.2006
13:42:28
Ahoj! Už třetím rokem tancuju hip hop a moc se mi to líbí.Je to energický druh tance a proto se mi líbí.Doporučila bych ho všem co mají rádi pohyb a rytmus. Zbohem

- prázdný -
Dáša
8.9.2006
16:16:21
Měla bych zájem o scénický tanec, ale nikdy jsem příliš netancovala, tak leda doma v obýváku :-), chodila jsem ještě rok na břišní tanec ale třeba taneční - to byl :-(. Má vůbec smysl abych to zkoušela??

Re: Dáša
Jitka
11.9.2006
17:13:29
Ahoj Dášo, pokud jsi tančila v obýváku, tak je to super základ. Učím v Praze scénický tanec a snažím se koncipovat své hodiny tak, aby to všechny bavilo, něco jsme se naučili, zapotili se a samozřejmě,abychom si tanec dokázali pořádně užít!! takže pokud máš chuť, tak určitě přijď.... Mám teď kurzy začátečníků, takže se neboj, že bys byla jediná začínající... a s tancem se dá začít v každém věku... Moc ráda Tě uvidim :-)

Break Dance
Dagmi
18.9.2006
17:04:11
Ahoj, je mi 18, bydlím v Č. Krumlově a chtěla bych začít chodit na hip hop dance. Nevíte jestli na to nejsem moc stará a jestli je něco v blízkém okolí mého bydliště? předem děkuji za odpověď.

to Dagmi
Alyx
18.9.2006
19:58:33
18 let, to není žádný věk :o) ... takže začni s Hip Hopem ... v okolí Krumlova nic neznám, ale Hip Hop dneska frčí, proto věřím, že něco najdeš. Good Luck! :o)

moj napad
lucka
9.8.2007
14:21:17
ahojte chcem sa opytat ci niečo taketo je aj na Slovensku?? rada by som chodila do tanecnej skoly...Dakujem

 


Zpět na článek
 
Přidat komentář:
Jméno
E-mail
Předmět

Komentář
ověření
  pro odeslání příspěvku je nutné opsat kód v obrázku vpravo
 
 
Novinky na email

Chcete být informováni o všech novinkách serveru tanec.cz? Zadejte váš email. 
 
 
 
Anketa
Kdo je (dle Vás) nejlepší současný tanečník FACE DANCE v Hollywoodu?
Hlasovat můžete jen jednou. Help a více o Face Dance 18.4.2006.
 
 
tance.cz
Naše ikonka
 
 
tv pohoda Právě dnes Centrum orientálního tance
 
MediaNews humanisticke centrum narovinu dancing club Kolín
 
marykay.cz kult.cz strobe.cz
 
missorient.cz www.zenamanazerka.cz TOPlist

 
Aktuálně Novinky Akce Etno Africký tanec Flamenco Romský tanec Řecký tanec Folklór Historické tance Lidový tanec Klasika Balet Swing Latina Argentinské tango Cha cha Jive Paso doble Rumba Salsa Samba Moderna Break Dance Flirt dance Hip Hop Jazzový tanec Pole dance r´n´b Scénický tanec Současný tanec Step Street Dance Orientální tanec Břišní tanec Indický tanec Indonéský tanec Kathak Perský tanec Western Country tanec Irský tanec Line Dance Skotský tanec Zumba Zumba Články Čtení Tanec Zdraví Život Rozhovory Cestování Zajímavosti Drbárna Soutěže Náš tip