Komentáře ke článku: Nové kurzy salsy v Praze, v Plzni, v Brně

 
 
Salsa
Alena
31.10.2006
16:39:15
prominte ale myslite si opravdu ze salsa je jednoducha? Muzu se zeptat kdo vas ucil tancovat salsu?? to ze tanci salsu lide po celem svete je pravda vite vubec kde salsa vznikla??? kdyby jste tam aspon dali opravdove fotky salsy bylo by to lepsi... ta salsa na tom videu je desna... nemate tam neco lepsiho?? znate vubec nejakeho profesionala kterej tanci salsu po svete??? salsu znam ale muj obor to neni ale ta slecna co se snazi tancit je pekny drevo... a ten chlap ji vubec nevede... vite ze salsa je tanec kterej ridi chlap?? ze zena musi poslkouchat co on dela?? Samozrejme muzete tancit sam/a a treba rozdil mezi salsa portorikana a cubana znate?? nebo co je to salsa linea?? hm??

to Alena
Štěpánka
31.10.2006
17:18:14
Skutečně si myslím, že salsa je jednoduchá - když porovnám beak dance, flamenco, balet, irský step, R´n´B ... Trvám na tom, že salsa je jednoduchá :o). Salsu tančí lidé po celém světě - ANO :o), jak jinak - už tenkrát v tom 15. tém století, na ni narazil omylem Krištof Kolumbus na Kubě a jakmile začnou lidi takhle migrovat, tak se všechno strašně rychle roznese :o)))... Samozřejmě se počítá i s tím, že z původního tance vlastně ve fázi X prakticky nic moc nezbývá. Je krásné, jak se všechno mění. Video je super, protože podněcuje lidi k tomu, aby věděli, že i s jednoduchými variacemi si můžete zatančit. Důležité je, že Vás to baví. Odvážím se oponovat a říkám Vám, že Míša je výborná tanečnice a ještě lepší lektorka, která navštěvuje zahraniční festivaly a Milan je to samé v chlapském podání. Víte, nemyslím si, že by Míša měla tak velké svaly a tak velkou sílu, aby Milana při tancování přeprala ... přeci jen si mylsím, že se spíš nechá vést. Je to pohodlnější :o)! Ano, v párové salse skutečně vede muž ženu a ne naopak (alespoň někde je změna :o)).) Schválně jestli uhdnu ten hlavní rozdíl - cubana se tančí do kruhu a liniovka po přímce :o))). A víte, co je na salse úžasné? Je to tanec bez hranic :o) ... Pokud se chcete hádat, tak běžte do parlamentu.

od klikati?
Michal
24.12.2008
22:30:09
mohu se zeptat od kolikati let ty kurzi jsou?

Salsa v Brně
Betty
12.10.2009
14:09:20
Ahojky, v Brně se od minulého týdne vyučuje salsa také v tanečním centru TŠ Dynamic na Zábrdovické 2. Je to každé úterý od 20 do 21 hodin pod vedením Honzy Kohouta (Mistr ČR v salse pro rok 2006, 2007 a vicemistr pro rok 2008)! Členové kurzů pak mají volný vstup na sobotní salsa tančírnu, která se koná tamtéž od 20 do 01 hodin každou sobotu!!!

dotaz
Kateřina Zimová
13.9.2010
08:08:56
Salsa se tančí v páru? Kolik stojí kurz v Brně? Prosím Vá o bližší informace. Děkuji za odpověď

 


Zpět na článek
 
Přidat komentář:
Jméno
E-mail
Předmět

Komentář
ověření
  pro odeslání příspěvku je nutné opsat kód v obrázku vpravo
 
 
Novinky na email

Chcete být informováni o všech novinkách serveru tanec.cz? Zadejte váš email. 
 
 
 
Anketa
Kdo je (dle Vás) nejlepší současný tanečník FACE DANCE v Hollywoodu?
Hlasovat můžete jen jednou. Help a více o Face Dance 18.4.2006.
 
 
tance.cz
Naše ikonka
 
 
tv pohoda Právě dnes Centrum orientálního tance
 
MediaNews humanisticke centrum narovinu dancing club Kolín
 
marykay.cz kult.cz strobe.cz
 
missorient.cz www.zenamanazerka.cz TOPlist

 
Aktuálně Novinky Akce Etno Africký tanec Flamenco Romský tanec Řecký tanec Folklór Historické tance Lidový tanec Klasika Balet Swing Latina Argentinské tango Cha cha Jive Paso doble Rumba Salsa Samba Moderna Break Dance Flirt dance Hip Hop Jazzový tanec Pole dance r´n´b Scénický tanec Současný tanec Step Street Dance Orientální tanec Břišní tanec Indický tanec Indonéský tanec Kathak Perský tanec Western Country tanec Irský tanec Line Dance Skotský tanec Zumba Zumba Články Čtení Tanec Zdraví Život Rozhovory Cestování Zajímavosti Drbárna Soutěže Náš tip