O nás

 

Možná máte chuť si, nejen ve večerních hodinách, přečíst nějakou tu novinku, něco zajímavého a zabrousíte proto na stránky internetu. Na našich stránkách na Vás bude při každém kliknutí čekat nepřeberné množství informací všeho druhu – stačí si jen vybrat. Budeme se snažit zaujmout Vaši pozornost a vplout do Vašeho podvědomí.


Co Vám budou naše stránky nabízet?

Nejspíš Vás budou pořád lákat k aktivitám různého druhu – tanec, sport, výlety, volný čas. Nechte se inspirovat.


Nevíte kam na výlet nebo na dovolenou?

Přečtěte si tipy na výlety po domácí i zahraniční půdě a seznamte nás s Vašimi vlastními zážitky a zkušenostmi s cestováním.


Kladete si otázku: "Co mám dělat večer?"

Nezoufejte! Pokud hledáte něco, čím byste chtěli vyplnit svůj volný čas v týdnu, najdete zde nabídku různých kurzů a akcí, především pohybových. Pokud toho pro svoje zdraví děláte dost už přes den, můžete si v klidu přečíst zajímavé čtení o lidech známých i méně známých, ba dokonce neznámých.


Máte rádi tanec a hudbu?

Souhrn informací o baletu, salse, break – dance nebo orientálním tanci najdete na našich stránkách. Zjišťovali jsme pro Vás, při jaké příležitosti se který tanec tančí, zda nese nějakou symboliku a jaká hudba provází ladné pohyby tanečníků.


Rádi mlsáte, chcete být zdraví a nějaká ta zajímavost nebo dobrá rada Vás potěší?

I tuhle oblast pro Vás budeme zpracovávat. Prostřednictvím našich stránek Vás budeme zasvěcovat do tajů kuchyně, zkusíme zjistit, čím příroda léčí a s jakými problémy se můžete setkat v běžném životě.


Zkrátka "Čtení nejen o tančení... ", protože stránky na adrese www.tance.cz jsou tu především pro Vás!Vaše redakce.

 
 
Novinky na email

Chcete být informováni o všech novinkách serveru tanec.cz? Zadejte váš email. 
 
 
 
Anketa
Kdo je (dle Vás) nejlepší současný tanečník FACE DANCE v Hollywoodu?
Hlasovat můžete jen jednou. Help a více o Face Dance 18.4.2006.
 
 
tance.cz
Naše ikonka
 
 
tv pohoda Právě dnes Centrum orientálního tance
 
MediaNews humanisticke centrum narovinu dancing club Kolín
 
marykay.cz kult.cz strobe.cz
 
missorient.cz www.zenamanazerka.cz TOPlist

 
Aktuálně Novinky Akce Etno Africký tanec Flamenco Romský tanec Řecký tanec Folklór Historické tance Lidový tanec Klasika Balet Swing Latina Argentinské tango Cha cha Jive Paso doble Rumba Salsa Samba Moderna Break Dance Flirt dance Hip Hop Jazzový tanec Pole dance r´n´b Scénický tanec Současný tanec Step Street Dance Orientální tanec Břišní tanec Indický tanec Indonéský tanec Kathak Perský tanec Western Country tanec Irský tanec Line Dance Skotský tanec Zumba Zumba Články Čtení Tanec Zdraví Život Rozhovory Cestování Zajímavosti Drbárna Soutěže Náš tip